Kurumsal hizmetlerin tümünün olduğu sayfa görseli

Neden Arval : güvenilir bir ortak

1989 yılında kurulan ve tamamı BNP Paribas'ya ait olan Arval, tam kapsamlı filo araç kiralama konusunda uzmandır. Arval, müşterilerine, çalışanlarının mobilitesini iyileştiren ve filo yönetimiyle ilgili riskleri üstlenen özel çözümler sunar. 30 ülkede 7.000'in üzerinde çalışanımızla uzman tavsiyeleri ve yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Arval’in kiralama hizmeti filosu, dünya genelinde 1.4 milyon araca yaklaşmıştır.

 • NEDEN TEB ARVAL'İ SEÇMELİSİNİZ?

  Uzmanlık ve özen 

  Alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ile çeşitli sektörlerde kurumsal tüm müşteri segmentlerine hizmet sunarız. 

  Kiralama konusunda uzman

  Grup olarak, filo yönetimini yük olmaktan değerli bir stratejik varlığa dönüştürmek için 30 yılı aşkın global tecrübemizden faydalanırız. 

  Size özel çözümler

  Danışman yaklaşımımız ve işinize değer katan ürün ve hizmetlerimiz ile ihtiyacınıza uygun çözümler bulmada size destek oluruz.

  Müşteri memnuniyeti

  Her müşteri ilişkisine, kurum ihtiyaçlarınızın derinlemesine analizi ve kaliteli hizmet taahhüdümüz ile başlarız. Müşteri Masası yapısı ile kurumunuza özel hizmet sağlar, memnuniyet anketlerimiz ile sürekli olarak hizmet seviyemizi iyileştiririz.

Mobilite hizmetleri

Mobilite
Mobilite hizmetleri
Mobilite hizmetleri

TEB Arval, mobilite ihtiyaçlarınız ile ilgili sizi destekler. Mobilitenin yalnızca araçlarla ilgili değil, sürücü memnuniyeti, tüm ulaşım ekosistemi, yol güvenliği ve sosyal sorumlulukla ilgili olduğunu biliyoruz.
TEB Arval’in alternatif mobilite çözümleri kurumsal araç paylaşımını, elektrikli araç kiralamayı ve ikinci el esnek araç kiralama modelini içerir.

Daha fazla bilgi

Çözümlerimiz

Temel ihtiyaçlarınıza 5 cevap
TEB Arval'in temel değerleri özen, uzmanlık ve sadeliktir. Bu çerçevede kurumsal filo çözümlerine 5 sütunlu bir yaklaşım sunuyoruz. Arval ile sürücü iletişimi de dâhil olmak üzere tüm filo yönetimi operasyonunuzu bize devredebilirsiniz - bu, sizi ağır bir günlük yükten kurtarır ve asıl işinize odaklanmanız için zaman kazandırır. Uzman ekibimiz, mevcut filo kiralama ihtiyaçlarınızı sürekli olarak analiz edecek ve işletmeniz için ister Orta ve Uzun Dönem veya elektrikli araçlar olsun doğru araçları ve hizmetleri belirleyecektir. İşinizi bilmek TEB Arval’in işi.
Bilgi için
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz