Filo yönetim masası

TEB Arval’in İş Ortağı Olun

BNP Paribas tarafından desteklenen Arval, tam kapsamlı hizmet sunan dünyanın en büyük araç kiralama şirketlerinden biridir. Servis, bayi ve diğer partnerleri ile olan güçlü iş ortaklıkları sayesinde 30 ülkede 1.4 milyondan fazla araca her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır. TEB Arval, Arval ve TEB Holding ortaklığı olarak 2007 yılından beri Türkiye'de hizmet vermektedir. TEB Arval olarak müşterilerimizi her zaman özenle, uzman görüşü ve kaliteli hizmet anlayışı ile destekliyoruz. TEB Arval iş ortağı olduğunuzda siz de bu ortak değerleri taahhüt edersiniz. Birlikte kazançlı bir iş ortaklığı oluşturabiliriz.

TEB ARVAL İLE İŞ ORTAKLIĞI

Servis Sağlayıcı / Tedarikçi

Servis Sağlayıcı / Tedarikçi

Müşterilerimiz ve sürücülerimiz, araçları ile ilgili tüm servis ihtiyaçları için TEB Arval'in anlaşmalı tedarikçi ağından faydalanırlar. Yol yardım, bakım, hasar onarım vb. hizmetleri sunuyor olabilirsiniz. Siz de anlaşmalı iş ortaklarımızdan biri olarak bu sürecin bir parçası olabilirsiniz.

Tedarikçi ağımız, müşterilerimizin araçlarının her zaman güvenli ve bakımlı bir şekilde yoluna devam etmesini sağlar. Hizmet ortaklarımız ile yaptığımız anlaşmalarda; müşterilerimiz, sürücülerimiz ve tedarikçilerimiz olarak sizler için oluşabilecek en kazançlı koşulları gözetiriz.

Devamını okuyun
MotorTrade

MotorTrade - Kurumsal alıcı

Size özel platform üzerinden profesyonel şekilde bakımları yapılmış olan ikinci el araçlarımıza erişebilirsiniz.

Devamını okuyun
Bilgi için
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz