Büyük filo

Büyük Filo çözümleri: Kalite için ortaklık

Kurumsal filonuzu, sürücülerinizi ve iş başarınızı destekleyen bir ilişki. İyi eğitimli müşteri temsilcisi ekiplerimiz hızlı ve güvenilir çözümler sağlar, net ve ölçülebilir değerlendirmelerimiz, ortaklığımız boyunca en yüksek kalite standartlarını korur.


Büyük bir filoyu yönetmek, artan finansal, operasyonel ve kurumsal sosyal sorumluluk baskılarına karşı işletmenin ve sürücülerin ihtiyaçlarını dengelemeyi gerektirir. TEB Arval büyük filo çözümleriyle, veriler ve net performans değerlendirmeleriyle desteklenen benzersiz, özel uzmanlar arkanızdadır. TEB Arval, filonuza ve sürücülerinize odaklansın, siz yönetime odaklanın.


Özel Müşteri Masası

Müşteri Masası yapısı size kendi "mini kiralama şirketiniz" gibi çalışan özel bir uzman ekip sağlar. Tam olarak kiminle iletişime geçeceğinizi her zaman bilirsiniz: kendi müşteri temsilciniz, satın alma uzmanınız, lastik uzmanınız, hasar ve kaza uzmanınız ve sürücü bakımı uzmanınız. Filonuzun geçmişini bilen tek bir ekiple hizmet sürekliliği sağlarsınız.


Çözümlerimiz

Temel ihtiyaçlarınıza 5 cevap
TEB Arval'in temel değerleri özen, uzmanlık ve sadeliktir. Bu çerçevede kurumsal filo çözümlerine 5 yönlü bir yaklaşım sunuyoruz. Arval ile sürücü iletişimi de dâhil olmak üzere tüm filo yönetimi operasyonunuzu bize devredebilirsiniz - bu, sizi günlük bir yükten kurtarır ve asıl işinize odaklanmanız için size zaman kazandırır. Uzman ekibimiz, mevcut filo kiralama ihtiyaçlarınızı sürekli olarak analiz eder ve işletmeniz için Orta Dönem, Uzun Dönem veya elektrikli araç kiralama konusunda doğru araçları ve hizmetleri belirler. İşinizi bilmek TEB Arval’in işi.

SMaRT yaklaşımımız

Yalnızca Arval, SMaRT (Sürdürülebilir Mobilite ve Sorumluluk Hedefleri) yaklaşımı sunar. Avrupa genelinde yeşil mobiliteye doğru ilerlemeye öncülük eden bu yeni yaklaşım, filo enerji geçiş stratejisinin tanımlanmasına ve uygulanmasına yardımcı olabilir. Sizi, mobilite ve filo stratejisi hedeflerine,  KSS Anahtar Performans Göstergelerine göre değerlendirme dâhil olmak üzere adım adım bir yaklaşımdan geçiriyoruz. Filonuzun CO2 ayak izini Arval ile azaltmak, SMaRT yaklaşımıdır.

 • CFO (Mali İşler Müdürü)

  CFO (Mali İşler Müdürü)

  "Filomun büyüklüğü, maliyetleri ve performansı takip etmek için birçok göstergeyi kontrol etmemi gerektiriyor. Stratejik ve operasyonel raporlara My Arval online hesaptan erişebiliyorum. Arval One Fleet yaklaşımı aynı zamanda tüm faaliyet gösterdiğimiz ülkeler için ortak olan basitleştirilmiş bir LLD sözleşmesi sunuyor. "

 • İnsan Kaynakları Müdürü

  İnsan Kaynakları Müdürü

  "En iyi çalışanları şirketimize çekmek için çok çeşitli araç ve mobilite seçeneklerine sahip olmak bizim açımızdan önemli. Aramıza katıldıkları andan itibaren çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği her şeyden önemlidir. Bir şirket aracı kullandıklarında tüm çalışanlarımın gereken desteği aldığından emin olmam gerekir. Çalışanlarımın gerçek uzmanlar tarafından eğitilmesi, ilgilenilmesi ve yönlendirilmesi gerekiyor. Arval tüm bunları karşılıyor."

 • Departman Müdürü

  Departman Müdürü

  "Sürücülerimin olabildiğince kendini idare edebilir olması gerekiyor, bu sayede tüm zamanımı filo sorunlarını yönetmeye harcamam gerekmiyor. My Arval Mobil uygulaması tüm işi benim yerime yapıyor: sürücüleri kiralama sözleşmesine dâhil olan hizmetler hakkında bilgilendiriyor, onarım ve servis istasyonlarının coğrafi olarak konumlarını gösteriyor ve elektronik bir cüzdan sunuyor. Artık departman stratejisine odaklanmak için daha fazla zamanım var."

 • Uluslararası Filo Yöneticisi

  Uluslararası Filo Yöneticisi

  "Araçları ana merkezden ve Avrupa genelindeki birçok ülkeden yönetiyorum: nerede olursak olalım kiralama şirketinin ihtiyaçlarımızı ve gereksinimlerimizi bilmesini bekliyorum. Arval Uluslararası Çalışma Ofis ekibi, ihtiyaç duyduğumuz nerede ve ne zaman ihtiyaç duyarsak duyalım bizim ve uluslararası filomuzun daima yanında. "

Bilgi için
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz