Global filo

Global filo çözümleri: Arval Uluslararası Çalışma Ofisi

Arval'in Uluslararası Çalışma Ofisi (IBO), uluslararası şirketler için benzersiz, özel bir merkezi organizasyondur. Yerel uyarlamalar dâhil tüm ülkeler için tek bir temas noktası aracılığıyla küresel filo stratejinize erişebilir, müzakere edebilir ve uygulayabilirsiniz. Nerede olursanız olun, küresel uzmanlık ve kalite taahhüdü ile size çözümler konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz.


Global fleet KPI

 

TEB Arval'in özel Uluslararası Çalışma Ofisi (IBO) ekibi, çok uluslu kuruluşlara sınır ötesi kiralama ihtiyaçları konusunda yardımcı olur. Hizmetimiz, tek bir global anlaşma, her ülkede tutarlı hizmetler ve uluslararası bir raporlama aracı olan 'My Fleet Trends' ile uluslararası filo yönetiminizi basitleştirmeyi amaçlamaktadır. Hizmetimiz, filonuzun global ve yerel Anahtar Performans Göstergelerini analiz etmenize imkan tanır:   tek bir yerden 3 yıllık geçmişe ve birleştirilmiş verilere erişebilmenizi sağlar.
 


Özel Müşteri Masası Ekibiniz

Müşteri Temsilcisi Ekibimizin yapısı size kendi "mini kiralama şirketiniz" gibi çalışan özel bir uzman ekip sağlar. Tam olarak kiminle iletişime geçeceğinizi her zaman bilirsiniz: kendi satış yöneticiniz, satın alma uzmanınız, lastik uzmanınız, hasar ve kaza uzmanınız ve sürücü bakımı uzmanınız. Filonuzun geçmişini bilen tek bir ekiple hizmet sürekliliği sağlarsınız.

  • Global tavsiye ve uzmanlık

    Global tavsiye ve uzmanlık sürekli iyileştirme için yerel destekle eşleştirilir. Sizinle tek bir global anlaşma yaparak, IBO ekiplerimiz iletişimin doğrudan ve kolay olması için sınır ötesi yetkilendirilmiştir. Uluslararası filonuzu her yönden kolaylaştıran bir ekip.

  • Global raporlama

    Birden çok dilde ve para biriminde sunulan global raporlama, önemli verilerin (filo, harcamalar, kullanım, emisyonlar) küresel ekibinizle otomatik olarak paylaşılmasına imkan tanır. Bu bize filo politikalarını, uygulamalarını ve istenen hizmetleri global ihtiyaçlarınızın nasıl karşılanacağını danışma yaklaşımıyla değerlendirme yeteneği kazandırır.

  • Element-Arval Global Alliance

    Element-Arval Global Alliance küresel erişiminizi genişletebilir ve mevcut küresel filoyu 50'den fazla ülkede 3 milyondan fazla araçla uyumlu hale getirmenize yardımcı olabilir. Çok sayıda yerel filo hizmetini tek bir global sözleşmede birleştirebilirsiniz.

5 temel çözüm

Temel ihtiyaçlarınıza 5 cevap
TEB Arval'in temel değerleri özen, uzmanlık ve sadeliktir. Bu çerçevede kurumsal filo çözümlerine 5 yönlü bir yaklaşım sunuyoruz. Arval ile sürücü iletişimi de dâhil olmak üzere tüm filo yönetimi operasyonunuzu bize devredebilirsiniz - bu, sizi günlük bir yükten kurtarır ve asıl işinize odaklanmanız için size zaman kazandırır. Uzman ekibimiz, mevcut filo kiralama ihtiyaçlarınızı sürekli olarak analiz eder ve işletmeniz için Orta Dönem, Uzun Dönem veya elektrikli araç kiralama konusunda doğru araçları ve hizmetleri belirler. İşinizi bilmek Arval’in işi.
Bilgi için
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz

SMaRT yaklaşımımız - daha yeşil bir filoya ve alternatif mobilitelere geçiş

Global filo yönetimi hedefleriniz arasında karmaşık bir toplam kullanım maliyeti, emisyonlar, sürücü memnuniyeti ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk hedefleri bulunur. Sürdürülebilir Mobilite Ve Sorumluluk Hedefi (SMaRT) sürecimiz, bu önlemlerin her birinde global filonuzun performansını iyileştirmenize yardımcı olabilir. Sürdürülebilirlik hedefinizi başlangıç noktası kabul ederek daha yeşil bir filoya ve alternatif mobilitelere adım adım geçişinizi gerçekleştirmek için tavsiyelerde bulunuyoruz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz