kolay park

Kolay Park

Kolay Park ile TEB Arval’den İstanbul’da park sorununa çözüm. Sürücülerimiz İstanbul'da İSPARK’a ait park noktalarında ödeme yapmadan araçlarını park etmekte.


Kolay Park” hizmetiyle firmalar ve sürücüleri için İstanbul’da park sorununu ortadan kaldırarak İSPARK’a ait 104 binden fazla park noktasında temassız, hızlı ve konforlu park imkanı sunuyoruz.

Bu sayede firmalar; gider yönetimi, idari iş yükünde azalma ve çalışan memnuniyeti gibi avantajlar elde ederken, zamandan tasarruf eden sürücüler ise sınırsız süre ve sayıda park imkanından hafta sonu da dahil kolay ve rahat bir şekilde yararlanıyor.

Firmalar İçin Avantajlar

Gider Yönetimi

Park süresi ve sayısı artsa da her araç için aylık sabit bir tutar ödersiniz.

Azalan İdari İş Yükü

Masraf süreçleriyle, onaylarla, fiş ve dekontlarla uğraşmazsınız. Siz sadece KOLAY PARK ürününü kullanırsınız, faturalarınızı biz takip ederiz.

Çalışan Memnuniyeti

 Çalışanlarınıza zaman kazandırarak ana işlerine odaklanmalarını sağlarsınız.

Sürücüler İçin Faydalar

Zaman Tasarrufu

Otoparklarda ödeme yapılmasına gerek kalmadan, otopark fişleri ile uğraşmadan; temassızhızlı ve konforlu park imkanından yararlanırlar.

Kolay ve Rahat

Araçlar Plaka Tanıma Sistemi tarafından bariyerlerin otomatik açılması sonrasında park yerini kullanmaya başlar. Yol üstü parklarda ise İspark personelinin plakayı sisteme girmesi ardından parklanma başlar ve zaman kaybı yaşanmaz.

Bilgi için
TEKLİF İSTEYİN

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz