Rachetez votre véhicule à un prix compétitif, rien de plus simple

En Güncel Haberler

{label}
{value}

Ara
Theme
Category
Filtreleri etkinleştir
Kurumsal Araç Paylaşımı

Havuz Araçları TEB Arval Araç Paylaşımı ile Dijitalleşiyor

TEB Arval, yeni “Kurumsal Araç Paylaşımı” çözümü sayesinde şirketlerin havuz araçlarının mobil uygulama üzerinden verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayacak.

Çar 27/12/23
Filonuz için Geleceğin Yolu Elektrik Etkinliği

TEB Arval'den “Filonuz için Geleceğin Yolu: Elektrik” Etkinliği

Operasyonel araç kiralama ve filo yönetiminde sürdürülebilir mobilite çözümleriyle öne çıkan TEB Arval, “Filonuz için Geleceğin Yolu: Elektrik” etkinliğinde müşterileri ve iş ortakları ile bir araya geldi.

Pzt 23/10/23
EV Bundle resim

Elektrikli Araçlara Geçiş için Tüm İhtiyaçlarınıza Yanıt TEB Arval’de!

Operasyonel araç kiralama ve filo yönetiminde özel ürün ve hizmetleri ile öne çıkan TEB Arval, yeni geliştirdiği “Elektrikli Kolay Paket” ile firmaların filolarındaki enerji transformasyonunu kolaylaştıracak.

Çar 16/08/23
Arval 2022 Results

ARVAL ARAÇ FİLOSU, 2022’NİN ZORLU KOŞULLARINA RAĞMEN %8,3* BÜYÜDÜ

2022 yılında otomotiv sektöründe yaşanan zorluklara rağmen, Arval pazarın oldukça üzerinde bir performans sergiledi.

Per 09/03/23
Employee survey

Arval Mobility Observatory Çalışan Mobilite Anketi 2022

Arval Mobility Observatory Ipsos işbirliği ile çalışan mobilitesi, mevcut uygulamalar ve çalışanların mobilite teklifleri hakkında beklentilerini içeren bağımsız bir araştırma gerçekleştirdi.

Sal 06/12/22
ARTICLE - Baromètre de l'AMO 2022

Operasyonel Kiralama Tercihi Artış Eğiliminde

Türkiye’de filo sektörünün durumunu ve mobilite trendlerinin gelişimini değerlendirmek üzere TEB Arval’ in desteği ile her yıl gerçekleştirilen ‘Arval Mobility Observatory’nin 2022 yılı araştırma sonuçları açıklandı.

Per 09/06/22
Slider_3

Müşterilerimize maliyet ve zaman avantajı sağlamayı hedefliyoruz

Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Furkan Karaman Taşıma Dünyası’nın sorularını cevaplandırdı.

Karaman, 30 ülkede 1,5 milyonu aşkın aracı yönettiğimizi belirterek, “Müşterilerimize araç filolarının finanse edilmesi ile başlayan ve araçların kullanım süresi boyunca ihtiyacı olan tüm satış sonrası hizmetleri içeren tam kapsamlı operasyonel kiralama çözümü sunuyoruz. Bunu yaparken de danışman yaklaşımımız ile müşterilerimizin mobilite imkânlarını geliştirmeyi, filolarında hem maliyet hem de zaman avantajı yaratmayı ve sürücü memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Pzt 16/05/22
Resultados Arval Q1 2022

Arval araç filosu, 2022 ilk çeyrekte güçlü bir büyüme kaydetti

BNP Paribas Group'un 2022 ilk çeyrek sonuçlarını yayınlanmasıyla birlikte Arval, filosunun güçlü ve sürekli bir büyüme kaydederek (31 Mart 2021'e kıyasla +%6,5) 1.483.317 araca ulaştığını açıkladı. Arval’in yeni araç siparişlerinin %32,7'sinin elektrikli araçlardan oluşması (31 Mart 2021'de %27,2) enerji geçişinde belirgin bir artış olduğunu gösteriyor.

Cum 13/05/22