arval.jpg

Biz Kimiz?

TEB Arval, TEB ve BNP Paribas Grubu şirketi olarak 2007 yılında kurulmuştur. BNP Paribas iştiraki olan Arval’in uzmanlığından yararlanan TEB Arval, kurumlara operasyonel kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunmaktadır. TEB Arval müşterinin tüm araç filosunun sorumluluğunu alarak, araçların satın alınması, finansman, yönetim, idari işler, vergi takibi ve kontrolü, sözleşme süresince bakım, onarım ve hasar yönetimi gibi operasyonel hizmetlerin verilmesini sağlar.

 • Arval Hakkında

  1989 yılında kurulan ve 29 ülkede 8.000'in üzerinde çalışanı ile müşterilerine hizmet sunan Arval’in tüm dünyada  1.6 milyondan fazla kiralanmış aracı bulunmaktadır. Arval, filo yönetimi sektöründeki en uzun süreli stratejik ortaklık olan ve 55 ülkede 4 milyon araçla dünya lideri konumundaki Element-Arval Global Alliance'ın kurucu üyesidir.

 • Misyonumuz

  Kişiselleştirilmiş ve sürdürülebilir yolculuklar ile hayatları iyileştirmek.

  Sadece araç kiralamakla kalmıyoruz, yeni mobilite yöntemlerini benimseyerek hızla değişen endüstriye öncülük ediyoruz.

 • Vizyonumuz

  Hayat, yolculuklardan oluşan bir yolculuktur.

  Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarına uyum sağlıyoruz. Mobilite kavramı geliştikçe ve genişledikçe, vizyonumuz da gelişiyor.

 • Ürün ve Hizmetlerimiz

  Ürün ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmıştır. Müşterilerimize araç filolarının finanse edilmesi ile başlayan ve araçların kullanım süresi boyunca ihtiyacı olan tüm satış sonrası hizmetleri içeren tam kapsamlı operasyonel kiralama çözümü sunuyoruz.

  Operasyonel Kiralama

   

  DAHA FAZLA BİLGİ

   

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz