arval.jpg

Biz Kimiz?

1989 yılında kurulan ve tamamı BNP Paribas'ya ait olan Arval, tam kapsamlı filo araç kiralama konusunda uzmandır. Arval, büyük uluslararası şirketler, KOBİ'ler ve profesyonellerden oluşan müşterilerinin çalışanlarının ulaşımını optimize eden ve filo yönetimiyle ilişkili riskleri üstlenen özel çözümler sunar. Arval’in müşterilerine verdiği taahhüdün temelini oluşturan uzman tavsiyesi ve hizmet kalitesi, 30 ülkede 7.000'in üzerinde çalışan tarafından yerine getirilmektedir. Arval’in kiralanmış araç filosu, dünya genelinde 1.4 milyon araca yaklaşmıştır.

 • Arval Hakkında

  Arval, filo yönetimi sektöründeki en uzun süreli stratejik ortaklık olan ve 50 ülkede 3 milyon araçla dünya lideri konumundaki Element-Arval Global Alliance'ın kurucu üyesidir. BNP Paribas içinde Arval, Bireysel Bankacılık ana faaliyet alanında yer almaktadır.

 • Arval'in Misyonu

  Misyonumuz, şirketlere kendi ihtiyaçlarına uygun, verimli ve esnek araç kullanım çözümleri sunmaktır.

 • Arval'in Taahhüdü

  Arval'de her gün, uzman tavsiyemiz, hızlı ve doğru hizmetimiz ile her şey müşterilerimizi, sürücüleri ve araçları önemseyerek yapılır.

 • Ürün ve Hizmetlerimiz

  Ürün ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin başarısı için özel olarak hazırlanmıştır. Aşağıdaki alanlarda tam kapsamlı filo kiralama ürün ve hizmetleri yelpazesi sunuyoruz:

   

  • Uzun Dönem Kiralama – minimum 24 aydan başlayıp, maksimum 45 aya varan sürelerde yapılan kurumsal kiralama modelidir. 

  • Kısa Dönem Kiralama – 1 ile 24 ay arasındaki herhangi bir süre için basit, esnek ve uygun fiyatlı araçlardan oluşan kiralama çözümüdür. Mevsimsel ihtiyaçlarda, süreli işe alımlarda, belirli proje sürelerinde şirketlerin araç ihtiyacını karşılamak için mükemmel bir alternatiftir. 

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz