YASAL BİLGİLER

YASAL BİLGİLER

Unvan: TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş.

Şirket Merkezi: Gayrette Mah. Yener Sok. No: 1 Kat:5-6 Beşiktaş/İstanbul

Telefon: 02123375500

E-posta: tebarval@tebarval.com.tr

Ticaret Sicil No: 614655

MERSİS No: 0833046364000018

Vergi No: 8330463640

Vergi Dairesi: Mecidiyeköy

KEP Adresi: tebarval@hs03.kep.tr

Sorumlu Kişi: Yetkili kişilere ilişkin güncel bilgilere Ticaret Sicil kayıtları üzerinden ulaşılabilir.

Yer Sağlayıcı: Arval Service Lease SA

Yer sağlayıcı iletişim bilgileri: 1, Boulevard Haussman 75009 Paris France (www.arval.com)

1- Yasal Uyarı

TEB ARVAL, www.tebarval.com.tr web sitesini ziyaret etmenizden memnuniyet duymaktadır.

Editör, işbu web sitesinin kurulumu ve işletilmesinin yasalara uygun olarak yapıldığını garanti eder.

TEB ARVAL’e ait www.tebarval.com.tr web sitesi ile ilgili olarak, aşağıdaki koşullar geçerlidir:

2- Web Sitesi Erişimi

İşbu web sitesinin kullanıcıları, işbu web sitesine erişmek ve web sitesini kullanmak için gerekli bilgi düzeyi ve kaynaklara sahip olduklarını kabul ederler.

TEB ARVAL, bir bilgisayar sistemine hileli erişimin ya da böyle bir sistemde hileyle var olmanın, bu tür bir sistemin çalışmasına müdahale etmenin ya da çalışmasını tahrif etmenin, bir bilgisayar sistemine hileyle veri eklemenin ya da sistem üzerinde hileyle veri değiştirmenin, yasaya göre ceza gerektiren suçlar olduğuna dikkat çeker.

İşbu web sitesi, genellikle günün 24 saati ve haftanın 7 günü kullanıma açıktır. Ne var ki, TEB ARVAL, herhangi bir nedenle ya da hiçbir neden olmaksızın, işbu web sitesini zaman zaman erişime kapatma hakkını saklı tutar. TEB ARVAL, işbu web sitesine erişimin kesintiye uğramasından, sitenin geçici olarak ya da tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir.

www.tebarval.com.tr web sitesine erişim ücretsizdir. Erişim maliyeti ve telekomünikasyon ağının kullanımı, web sitesi kullanıcılarının sorumluluğundadır.

3- Fikri Mülkiyet

TEB ARVAL, işbu web sitesini oluşturan veriler, çizimler, grafikler, fotoğraflar, müzikler ve videolar başta olmak üzere bütün unsurlara ait hakları saklı tutar. TEB ARVAL’in yazılı onayı olmaksızın, işbu web sitesinin içeriğini kopyalamak, çoğaltmak ya da herhangi bir yolla dağıtmak ya da ifşa etmek yasaktır.

Arval ya da herhangi bir üçüncü parti tarafından websitesi üzerinden yayınlanan ve yayınlanacak olan tüm “İçerik” ler, ilgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent ve diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır.

4- Sorumluluk

TEB ARVAL, işbu web sitesinin içeriğini, herhangi bir zamanda önceden uyarıda bulunmaksızın değiştirebilir.

TEB ARVAL, işbu web sitesindeki bilgilere dayanılarak verilen kararlardan ya da üçüncü şahısların siteyi kullanım şeklinden sorumlu tutulamaz. İşbu web sitesinde sunulan hizmetlerden ve/veya ürünlerden biri veya daha fazlasından yararlanmak isteyen kişilerin, bu ürün/ürünler veya bu hizmet/hizmetler için uygulanan sözleşme koşulları ve ücretleri hakkında bilgi edinebilmeleri için TEB ARVAL ile temasa geçmeleri gerekmektedir.

İşbu web sitesinde sunulan ürün ve hizmetlere erişim, belli kişi veya ülkeler ile ilgili kısıtlamalara tabi olabilir. TEB ARVAL, ilgili ülke veya köken veya ilgili devletin hukukunun yasaklaması halinde, bu kişiye ürün ve/veya hizmetlerin hiçbirini sunmayacaktır. Ne var ki, yasal durumu ve vergi ile ilgili konumunun işbu web sitesinde sunulan ürün veya hizmetlerden yararlanmasına olanak sağladığını, peşinen yasal danışmanı ile birlikte kontrol etmek ilgili şahsın sorumluluğundadır.

5- Teknik Zarar

TEB ARVAL, kontrolü dışında kalan unsurlardan veya kullanıcının teknik ortamına, özellikle bilgisayarlar, yazılım, ağ ekipmanı veya hizmet ve/veya bilgiye erişmeye ve ondan yararlanmaya yönelik diğer aksesuarlara verilen zarardan sorumlu tutulamaz.

6- Bağlantılı Siteler

www.tebarval.com.tr web sitesi, TEB ARVAL tarafından düzenlenmemiş web sitelerine erişim imkanı veren bağlantılı siteler içermektedir. İlgili mevzuatın izin verdiği ölçüde, TEB ARVAL, bağlantılı sitelerin doğruluğu, içeriği hakkında ve bu siteler için veya bu bağlantı sitelerinin kullanımı için, kullanıcılara karşı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

www.tebarval.com.tr web sitesinde yayınlanacak bağlantılı siteler için önce editörden izin alınmalıdır.

7- Tanımlama Bilgileri

Kullanıcıların işbu web sitesine kolayca erişebilmelerini sağlamak için, farklı tanımlama bilgileri kullanılmaktadır. Tanımlama bilgisi, sunucularımızla online bağlantı kurulmasını sağlamak amacıyla bir web sitesi tarafından tarayıcınıza gönderilen küçük bir veri dosyasıdır. Web sitesi kullanıcıları, bu uygulamadan haberdar olduklarını kabul ederler ve bu uygulamayı kullanması için TEB ARVAL’e yetki verirler. Kullanıcılar, navigasyon yazılımında görünen parametreleri kullanarak söz konusu tanımlama bilgisini devre dışı bırakabilirler.

8- Kişisel Veriler

Web sitesinin kullanıcılarına ait kişisel veriler, yalnızca kullanıcıların bu bilgiyi aktif olarak -örneğin, bir erişim koduyla korunan siteye erişmek amacıyla- TEB ARVAL’e sağlamaya karar verdiklerinde saklanır. Kullanıcıların adları, iş alanları, iş adresleri, e-posta adresleri, ve benzeri bilgileri kapsayan kişisel verileri, kişilerin ve/veya kurumlarının web sitelerinde şifreyle korunan kısımlara erişimlerinin sağlanması için kayıtlarını yapmak ve kullanıcıların, sitenin bu tür korunan kısımlarına giriş yapmaları için gerekli niteliklere sahip olduklarını onaylamak amacıyla toplanır. Bu durumda, TEB ARVAL, kullanıcıların kişisel kullanıcı kimliklerini, kullanıcıların ziyaret ettikleri siteleri ve sitelerde kalış sürelerini kaydeder.

Kişisel veriler, TEB ARVAL tarafından ürün ve hizmetlerle ilgili izinli yönetim ve pazarlama, reklam ve etkinlik duyuruları için toplanır ve kullanılır. Kişisel verilerin yukarıda anılan amaçlar için kullanılması, bilgilerin çalışanlar, yükleniciler ve BNP Paribas Group nezdindeki diğer şirketler ile paylaşılmasını gerektirebilir.