Uluslararası

Uluslararası faaliyet alanı

1989 yılında kurulan ve tamamı BNP Paribas'ya ait olan Arval, tam kapsamlı filo araç kiralama konusunda uzmandır. Arval, büyük uluslararası şirketler, KOBİ'ler ve profesyonellerden oluşan müşterilerinin çalışanlarının ulaşımını optimize eden ve filo yönetimiyle ilişkili riskleri üstlenen özel çözümler sunar. Arval’in müşterilerine verdiği taahhüdün temelini oluşturan uzman tavsiyesi ve hizmet kalitesi, 30 ülkede 7.000 üzerinde çalışan tarafından yerine getirilmektedir. Arval’in kiralanmış araç  filosu, dünya genelinde 1.4 milyon araca yaklaşmıştır.

Arval Element Global AllianceArval, filo yönetimi sektöründe en uzun süreli stratejik ortaklık olan Element-Arval Global Alliance'ın kurucu üyesidir ve Kuzey Amerika, Latin Amerika, EMEA ve Asya-Pasifik'teki 50 ülkede 3 milyon araçla dünya çapında tam bir liderdir. Element-Arval Global Alliance'ın tüm üyeleri, kendi ülkelerinde lider konumdadır.

Uluslararası ortaklarımızla birlikte, yerel regülasyonları ve pazar ihtiyaçlarını gözeterek, ilgili koşullara göre adapte edilmiş özel kiralama ürünleri ve hizmetleri sunuyoruz.

Ülkenizdeki, bölgenizdeki veya kıtanızdaki faaliyetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için interaktif haritamıza göz atın.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz