07-human_resources.jpg

Bize katılın

TEB Arval'e katılın, siz de operasyonel araç kiralamada lider uluslararası bir kurumun parçası olun.

Misyonumuz, müşterilerimizin ve sürücülerimizin beklentilerini karşılayan danışmanlık ve hizmetlerle her ölçekten kuruma araç kiralama çözümü ve tam kapsamlı filo yönetimi hizmeti sunmaktır.

Beraber çalıştığımız ortaklarımız, daha iyi bir gelecek için yaptığımız işte ve işi yapış şeklimizde yenilik ve değişimin temsilcileridir. Ekibimiz işinde tutkulu, dürüst, proaktif ve kendini geliştirmeye istekli kişilerden oluşur.


HAREKETE GEÇİRİRİZ.
Hızlı değişimin zorluklarına ayak uydurabilmek, otomotiv sektöründeki dijital dönüşümün ve mobilite çözümlerinin bir parçası olmak için çalışanlarımızın fikirlerini ve yaratıcılığını harekete geçiririz. Çalışanlarımıza sürekli gelişen ve güçlü uluslararası varlığa sahip lider bir kurumun üyesi olmayı vaad ederiz.

GÜÇLENDİRİRİZ.
Çalışanlarımıza performanslarını sergilemeleri için gerekli tüm kaynakları sunarız. Güvene dayalı ve işbirlikçi bir çalışma ortamında, yüksek performansı destekleriz.

İLHAM VERİRİZ.
Eğitim, gelişim ve kariyer politikalarımız ile profesyonel yolculuğunuzun her aşamasında yeni beceriler edinmenizi sağlarız. İddialı kariyer politikamız sayesinde, kariyer beklentilerinizi karşılar, grup içi terfileri destekleriz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz