Şikayetler

TEB Arval olarak müşterilerimize ve sürücülerimize en iyi deneyimi ve hizmeti sunmak için büyük bir özen gösteriyoruz. Yaşanabilecek bazı aksaklıklar nedeniyle, tatsız bir tecrübe yaşamış olabilir ve konu ile ilgili olumsuz deneyiminizi TEB Arval ile paylaşmak isteyebilirsiniz. 

Şikayetinizi her zaman, tebarval@tebarval.com.tr adresine e-postayla veya aşağıdaki şikayet formu aracılığı ile bizimle paylaşabilirsiniz. 

TEB Arval olarak tarafımıza iletilen tüm şikâyetleri şeffaf bir şekilde ele alırız. Tatsız bir deneyimi olumlu bir sonuca dönüştürmek ve tekrarını önlemek için her şikâyeti kayıt altına alır ve takibini yaparız. Şikayetiniz bize ulaştıktan sonra tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlar, ve şikayetleri 3 iş günü içerisinde çözüme ulaştırmayı hedefleriz. 

TEB Arval'den kiraladığınız aracınız hakkında olası tüm sorularınız için 444 2 724 no'lu Sürücü Hattımız üzerinden bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. 
 

Şikayet formu

İlgili Departman
more items

KİRACI MÜŞTERİ TOPLU AYDINLATMA METNİ

Çalışanı olduğum firma tarafından tarafıma tahsis edilmiş TEB ARVAL aracının kiralama ve operasyonel hizmetlerinin verilmesi sırasında gerekli olması nedeniyle kişisel verilerimin TEB ARVAL tarafından işlenmesi hususunda “KVKK MÜŞTERİ ÇALIŞANI Aydınlatma Metni” ile bilgilendirildim. TEB ARVAL tarafından verilen hizmetlerin yürütülmesi kapsamında veya pazarlama faaliyetleri maksadıyla paylaştığım veya paylaşacağım ya da işverenim tarafından paylaşılabilecek olan kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, görsel ve işitsel kayıtlara dair veriler, işlem bilgilerimin ve TEB ARVAL aracı ile kaza yapmam halinde sağlık verilerimin, TEB ARVAL tarafından işlenmesine ve TEB ARVAL’in tedarikçileri, yurtiçi ve yurtdışındaki grup şirketleri ve iştirakler ile paylaşılmasına muvafakat ettiğimi, kabul ve beyan ederim. İşbu açık rızamı Müşteri Çalışan Aydınlatma Belgesi’ni okuyarak verdiğimi ayrıca beyan ve kabul ederim.

Kişisel verilerimin TEB ARVAL tarafından işlenmesine açık rıza veriyorum.
Aydınlatma Metni için lütfen tıklayınız.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google Gizlilik Politikası veHizmet Şartları geçerlidir.