Uluslararası

Element - Arval Global Alliance : Global filo çözümünüz

Element-Arval Global Alliance aracılığıyla global erişim ve hizmet ağımızı genişleterek  global filonuzun yönetimine destek olabiliriz.

 

50'den fazla ülkede 3 milyondan fazla aracı yöneten Element-Arval Global Alliance, filo yönetiminde dünya lideridir. Stratejinizi tüm kıtalarda destekleyecek deneyime, uzmanlığa ve kaynaklara sahibiz. Önemli uluslararası ortaklar, otomobil üreticileri ve tedarikçileriyle çalışarak, çeşitli yerel filo hizmetlerini tek bir global sözleşmede birleştirebilirsiniz.

 • GENİŞLETİLMİŞ GLOBAL FAALİYET ALANI

  50'den fazla ülkedeki faaliyetlerimizle, stratejinizi tüm kıtalarda destekleyecek deneyime, uzmanlığa ve kaynağa sahibiz. Global ölçeğimiz, önemli uluslararası ortaklıklar ile birlikte, müşterilerimizin en iyi ürün ve hizmetlerden yararlanmasını sağlar.

 • BULUNDUĞUNUZ HER YERDE UZMAN TAVSİYESİ

  Özel uzmanlar, ihtiyaç duyduğunuz dilde stratejik öngörüleri ve verileri proaktif olarak size sunmak için her zaman yanınızdadır. Her zaman tek bir kontak noktası ile destek olduğumuz hizmet modelimizde toplam kullanım maliyetinizi (TCO) düşürmenize ve ortak bir araç politikasını yönetmenize yardımcı olur.

 • DİJİTAL DÜNYAMIZ

  Element Arval Alliance aracılığıyla küresel filo verilerine ve KPI karşılaştırmasına erişebilirsiniz.

 • UYUMLU VE OPTİMİZE EDİLMİŞ BİR FİLO YÖNETİMİ

  Filo politikalarını, uygulamalarını ve istenen hizmetleri değerlendirme becerisi sayesinde, yerel işleyişler için gerekli esnekliğe sahip olan global bir filo politikasına sahip olursunuz. Çok yüksek Net Tavsiye Skorlarımız, kurumsal müşterilerimizin Element-Arval Global Alliance'a ne kadar değer verdiğini gösteriyor.

BİLGİ İÇİN
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz