Tasarruf

Verimlilik ve tasarruf

Arval tam kapsamlı bir filo yönetim hizmeti sunar. Süreçlerin tamamını yöneterek sürücülerinizle doğrudan ilgilenir ve çalışanlarınızın günlük mobilitesini yönetiriz. 30 yılı aşkın deneyimimiz ve birinci sınıf hizmetlerimizle, filonuza ve bütçenize verimlilik ve tasarruf sağlarız.

 • 1. BİREBİR SÜRÜCÜ YÖNETİMİ İLE DAHA DÜŞÜK FİLO MALİYETLERİ

  Birebir Sürücü Yönetimi, filo yöneticisinin (veya filo yönetiminden sorumlu diğer uzmanların) hayatını olabildiğince kolaylaştırır. En yeni dijital filo destek araçlarını, politikalarını ve prosedürlerini işletmenize uygularız. Toplam Kullanım Maliyetini en uygun hale getirmek için filo kiralama hizmetlerinden yararlanmak bariz bir seçenektir.

 • 2. ÖZEL MÜŞTERİ MASASI

  Özgün yapımız, tam kapsamlı operasyonel kiralama müşterilerimize hizmet veren özel bir müşteri temsilcisi ekibi içerir. Bu müşteri temsilcisi ekibi, mini filo yönetim şirketiniz olarak çalışarak bizi müşterilerimize piyasadaki diğer aktörlerden daha yakın tutar.

  Müşteri Temsilcisi Ekiplerimiz büyük bir şirket olmanın tüm avantajlarından yararlanırken, müşterilerimizi kendilerine özel, yerel uzmanlarla destekler.

  müşteri temsilcisi ekibi

   

 • 3. ARVAL KALİTE TEKLİFİ: SÜREKLİ PERFORMANS İYİLEŞTİRME

  Kaliteli Hizmet Anlayışı

  Filolarda verimlilik ve tasarruf sunarken, alanındaki en iyi hizmeti de sunmak bizim için çok önemlidir. Bu nedenle hedefimiz, müşteri ve sürücülerimizin bağlılığını ve memnuniyetini artıracak çözümler sunmaktır. 

  TEB Arval’de verimlilik, kalite ve performans geliştirmelerine bağlıdır, ve performans takibi için;

  - Her yıl düzenli olarak yapılan müşteri memnuniyeti anketleri ile, Net Müşteri Tavsiye Skoru (NPS) takibi yapılır. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ile süreç verimliliği artırılır. 

  - Sürücü memnuniyeti anketleri ile operasyonel hizmet süreçleri detaylı olarak değerlendirilir. 

  - Alınan tüm şikayetler kayıt altına alınarak, iyileşme ve gelişim için bir fırsat olarak değerlendirilir. 

  uyguluyoruz

   

 • 4.Sat ve Kirala çözümü ile kiralamaya geçiş

  Sat ve kirala çözümü ile, satın almış olduğunuz şirket araçlarınızı satmanıza ve işletmeniz için daha verimli bir filo yönetim modeli olan filo kiralama yaklaşımına geçmesine yardımcı oluruz.

 • 5.My Arval ile filo raporlamaları

  My Arval, işletmelere temel filo performanslarının  takibi ve detaylı analizi için sunulan ücretsiz bir raporlama platformudur. My Arval ile tüm filo detaylarınızı ve maliyetlerinizi takip ederek filo yönetiminde verimlilik sağlarsınız.

BİLGİ İÇİN
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz