Mobilite

Mobilite : Dört tekerleğin ötesinde çözümler

Arval, kapsamlı bir mobilite sağlayıcısıdır. Filo yönetimi ihtiyaçlarınız bazen basit bir dört tekerlekli filonun ötesine geçer. Güvenilir bir ortak ve BNP Paribas'nın bir parçası olarak, mobilite yolculuğunuzun her adımında size yardımcı olabiliriz. 

 • 1. OPERASYONEL KİRALAMA

  Operasyonel Kiralama, işletmelerin tercih ettiği en önemli ve öncelikli mobilite çözümüdür. Tam kapsamlı kiralama çözümü ile işletmeler, araç filoları ile ilgili tüm operasyonel süreçleri çok daha rahat ve profesyonel bir şekilde yönetirler.

 • 2. ALTERNATİF MOBİLİTE ÇÖZÜMLERİ

  Araç Paylaşımı

  Araç paylaşımı, şirket aracına erişimi olmayan çalışanlarınıza sunabileceğiniz alternatif bir ulaşım çözümüdür. Şirket araçlarınıza entegre edilecek telematik çözümü sayesinde havuz araçlarınızı tüm çalışanlarınızın kullanımına sunabilir ve kullanım takibi yapabilirsiniz.

  Çevreci Filo ve Elektrikli Araçlar

  TEB Arval, sunduğu elektrikli araç kiralama ve şarj istasyonu çözümleri ile işletmelerin filolarını daha çevreci hale getirmelerine yardımcı olur.

   

 • 3. FİLO YÖNETİMİ

  Filo yönetimi, şirketinizin sahip olduğu araçlar için TEB Arval’in operasyonel hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayan bir üründür. Bakım & Arıza Onarım Hizmeti, Lastik Değişim ve Saklama Hizmeti, Yol Yardım Çekici & Kurtarıcı Hizmeti,  Yedek Araç (Bakım ve Arıza Durumlarında) ve HGS Hizmeti, filo yönetimi hizmet paketine dahildir.

BİLGİ İÇİN
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz