KSS resim

Kurumsal Sosyal Sorumluluk: Daha Yeşil Bir Filo

TEB Arval, çalışanlarınız için daha iyi koşullar sunarken, düşük karbonlu mobiliteye geçişinizi de destekleyebilir. Günümüzün sorumlu filo yönetiminin özünde kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik yer almaktadır. 

 • 1. ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

  Sizin için doğru araçları belirlemek için filonuzun 'SMART denetimini' gerçekleştirebilir, filo kullanımınızı ve ihtiyaçlarınızı analiz edebiliriz. Araç boyutuna, kullanımına ve kilometresine bakıyoruz ve Elektrikli Araç veya hibrit modellerin işletmenizin maliyetlerini düşürmesine ve KSS Anahtar Performans Göstergelerinizi karşılamasına yardımcı olup olamayacağı konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz. Elektrikli Hafif Ticari Araçlar dahi sunabiliriz. 

  Şarj çözümleri

  TEB Arval'in Elektrikli Araç hizmeti, ofislerinize ve sürücülerinizin evlerine kurulan şarj altyapısını içerir.. Bu, filonuzun ihtiyacı olduğunda, kayıtlı kullanım ve basit ödeme kartlarıyla her zaman yeterli şarj noktasına sahip olacağınız anlamına gelir. 

  Kiralamadan önce 

  Elektrikli araca geçişi kolaylaştırıyoruz. Elektrikli araçların kullanımı ve şarj edilmesi birçok kuruluş için yenidir. Bu nedenle uzman müşteritemsilcilerimizle görüşmenizi öneriyoruz.

 • 2. MOBİLİTE VE ARAÇ PAYLAŞIMI

  Daha iyi mobilite sunmak, KSS kimliğinizi geliştirir. Mobilite değişiminin ön saflarında olmak, işletmenizi sürdürülebilirlik açısından da ön sıralara yerleştirir. Filo yönetimi artık tek başına araç veya kamyonet anlamına gelmiyor. Elektrikli araçların yanı sıra, araç paylaşımı ve sıfır emisyonlu çözümler sunabiliriz.

  araç paylaşımı

   

 • 3. ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ

  Özel Sürücü Masamız  aracılığıyla, sürücülerinizin bulundukları yer ve güvenlikleri her zaman birinci önceliğimizdir. Çağrı merkezinde, herhangi bir hizmet, bakım ve hizmet, bakım ve onarım sorusunu cevaplamaya, yol yardımı sunmaya veya sigorta ve kaza yönetimi tavsiyesi sunmaya hazır uzmanlar görev yapmaktadır.

BİLGİ İÇİN
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz