Danışmanlık

Filo Tavsiyesi

Özel müşteri temsilcilerimizle; hizmet, bakım ve onarım, lastik yönetimi, sürücü güvenliği, verimlilik ve tasarruf açısından müşterilerimizin filo yönetimine yardımcı oluyoruz.

 • ŞİRKETE ÖZEL DEĞERLENDİRME

  Filo Analizi

  Tüm müşterilerimize yılda bir kez olmak üzere; filo performanslarının takibi ve değerlendirilmesi için filo analizi raporu sunarız. Bu analiz kapsamında; filoların toplam kullanım maliyeti, yakıt yönetimi, sürücü performansı ve güvenliği, ve kurumsal sosyal sorumluluk ile ilgili performanslarını ön plana çıkarırız.

 • VERİYE DAYALI MÜŞTERİ ÇÖZÜMLERİ

  Müşteri masası

  Her müşteri görüşmesine, kurumun filo ve mobilite ihtiyaçlarını derinlemesine anlayarak başlarız. Müşteri Masamız, size filonuz  ve ihtiyaçlarınızla ilgili tavsiyelerde bulunarak, filo yönetiminizi verimli hale getirir.

  Telematik çözümleri

  Araçlarınız ve sürücüleriniz ile ilgili verilerin takibi ve analizi filonuz ile ilgili daha hızlı kararlar almanıza yardımcı olur. TEB Arval Yolda Araç Takip Sistemi, filo verilerinin ve sürücü davranış verilerinin toplanmasına, analiz edilmesine ve karar verme sürecine entegre edilmesine yardımcı olur.  

  Yakıt yönetimi

  Yakıt yönetimi hizmetimiz ile, yakıt maliyetlerinizin takibini yaparak filo verimini artırabilirsiniz.

 • SMaRT DANIŞMANLIK

  Avrupa genelinde sürdürülebilir mobiliteye öncülük eden bu yaklaşımımızla, filolarda enerji dönüşümü stratejisinin tanımlanmasına ve uygulanmasına yardımcı oluyoruz. Size, mobilite ve filo stratejisi hedeflerine, KSS performans göstergelerine göre değerlendirme dâhil olmak üzere adım adım bir danışmanlık sunuyoruz. Filonuzun CO2 ayak izini TEB Arval ile düşürebilirsiniz.

BİLGİ İÇİN
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz