Danışmanlık

Filo Tavsiyesi

Arval'de filo tavsiyesi DNA'mızın bir parçasıdır. Özel müşteri temsilcilerimiz, hizmet, bakım ve onarım, lastik yönetimi, sürücü güvenliği, verimlilik ve tasarruf iyileştirmeleriyle müşterilerimizin filolarını yönetmelerine yardımcı olur. 

 • 1. ŞİRKETE ÖZEL DEĞERLENDİRME

  FİLO ANALİZİ

  Tüm müşterilerimize yılda bir kez olmak üzere; filo performanslarının takibi ve değerlendirilmesi için filo analizi raporu sunarız. Bu analiz kapsamında; filoların toplam kullanım maliyeti, yakıt yönetimi, sürücü performansı ve güvenliği, ve kurumsal sosyal sorumluluk ile ilgili performanslarını ön plana çıkarırız.

 • 2. VERİYE DAYALI MÜŞTERİ ÇÖZÜMLERİ

  Müşteri masası

  Her müşteri ilişkisine, kurumun filo ve mobilite ihtiyaçlarını derinlemesine anlayarak başlarız. Müşteri Masamız, size filonuz  ve ihtiyaçlarınız ile ilgili tavsiyelerde bulunarak, filo yönetiminizi verimli hale getirir.

  Telematik çözümleri

  Araçlarınız ve sürücüleriniz ile ilgili verilerin takibi ve analizi filonuz ile ilgili daha hızlı kararlar almanıza yardımcı olur. TEB Arval Yolda [telematik çözümü], filo verilerinin ve sürücü alışkanlıklarının toplanmasına, analiz edilmesine ve karar verme sürecine entegre edilmesine yardımcı olur.  

  Yakıt yönetimi

  Yakıt yönetimi hizmeti ile, yakıt maliyetlerinizin takibini yaparak, filo verimliliğinizi artırabilirsiniz.

 • 3. SMART YAKLAŞIM

  Yalnızca Arval, SMaRT (Sürdürülebilir Mobilite ve Sorumluluk Hedefleri) yaklaşımını sunar. Avrupa genelinde yeşil mobiliteye doğru ilerlemeye öncülük eden bu yeni yaklaşım, filo enerji geçiş stratejisinin tanımlanmasına ve uygulanmasına yardımcı olabilir. Size, mobilite ve filo stratejisi hedeflerine, KSS Anahtar Performans Göstergelerine göre değerlendirme dâhil olmak üzere adım adım bir yaklaşım sunuyoruz. Filonuzun CO2 ayak izini TEB Arval ile azaltmak, SMaRT yaklaşımıdır.

BİLGİ İÇİN
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz