servis ve bakım

Servis, Bakım ve Onarım: Kalite ve kolaylık garantisi

Araçların kullanımı, araçlarınızda yıpranmaya yol açabilir ancak işinizi aksatmaması gerekir. Filonuz, hizmetleriniz ve sürücüleriniz için kaliteli bir bakımı garanti eden kapsamlı bir filo yönetimi çözümüne ihtiyaç duyarsınız. 

 • 1. BAKIM

  Tüm kiralık ticari araçlarınızın bakımı, garanti kapsamında onarımları, servis ve muayeneleri düzenli olarak yapılır. Arval'in zengin verileri, filonuzu yönetmenize, daha iyi kararlar almanıza ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur (tüm bunlar sabit bir aylık kiralama ücreti karşılığında sunulur). 

  Arval'in filo araçlarınızın bakımını yapacağını ve gerekli onarımları en yüksek kalitede yapacağını bilmek rahatlamanızı sağlayacaktır.

 • 2. BİZ KALİTEYİ EN YÜKSEK SEVİYEDE TUTARKEN, SİZ İŞİNİZE ODAKLANABİLİRSİNİZ

  Raporlama ve tavsiye

  Servis, bakım ve onarım, filo toplam kullanım maliyetinin, sorunların ve karar verme sürecinin ana unsurlarıdır. Tek bir standart fatura karşılığında bu yüksek kaliteli filo destek çözümü size daha fazla verimlilik ve öngörülebilirlik sağlar. Ayrıca bakım onarım ihtiyaçlarınız değişirse ekstra hizmetler veya özel çözümler ekleme esnekliğine de sahipsiniz.

  Garantili hizmet kalitesi

  1 milyondan fazla filo ve sözleşmeli kiralık aracımız , geniş bir tercihli tedarikçi ağına erişimimiz bulunmaktadır. Herhangi bir bakım veya onarımdan sonra, Hizmet Seviyesi Sözleşmelerimizi ve kalite gereksinimlerimizi tam olarak karşıladığından emin olmak için geri bildirim ister ve analiz ederiz. Bir müşteri olarak, tercih edilen tedarikçilerin çalışmaları ile ilgili geri bildirim verebilirsiniz. 

  Şeffaflık

  Araçlarınıza servis bakımı yapıyor ve maliyetlerini sabitliyoruz. Sadece tek bir fatura, bakım maliyetlerinizin net olmasını sağlayacaktır. 

 • 3. ARACA SERVİS VE SÜRÜCÜ HİZMETİ

  Sürücü sorularıyla ilgilenerek size zaman kazandırıyoruz. 7/24 Sürücü Destek Masamız, sürücülerinizin sorunları bildirmesine, servis bakımlarını planlamasına ve cep telefonundan, sabit telefondan veya online araç istemesine ve teslim etmesine olanak tanır.

Bilgi için
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz