Home > Arac Filo Kiralama > Sosyal Sorumluluk Projeleri

COVID 19 DUYURU    Detaylı bilgi için tıklayınız

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sorumluluk anlayışımız

Çevre korumaya yönelik etik sorumluluklar, otomotiv sektöründe önem taşımaktadır. TEB Arval, Kurumsal Araç İzleme ( CVO) tarafından belirtilen şekillerde bilgi sağlama ve çevreyi gözetme yükümlülüğünü yerine getirmekte; müşterilerin araç kullanım ihtiyaçlarından kaynaklanan olumsuz etkileri sınırlandırmak için, sürdürülebilir çözümler sunmaktadır.

Temiz ve enerji tasarrufu sağlayan araçlar önermek

TEB ARVAL, teknik uzmanlığına dayanarak, müşterilerine, araç seçimlerinde yardımcı olur. Tüketim ve kirlilik anlamında pazardaki farklı modeller arasında karşılaştırmalı analizler yaparak müşterisine en uygun çözümü önerir.

Sürdürülebilir hareket kabiliyeti sağlamak

TEB ARVAL, müşterilerine, çalışan ve araç hareketlerini, verimliliği artıracak şekilde düzenlemede yardımcı olur. Böylece, çalışanların yaşam kalitesi artırıldığı gibi, maliyetler kontrol altına alınır ve yakıt tüketimi azaltılır.

Eko-sürüş ilkesini yerleştirmek

Sürüş ve araç bakımı, hem akıllı hem de sorumlu eylemler için çeşitli fırsatlar sunar. Eko-sürüş, küresel ısınma ve enerji tasarrufu konularında sürücülerin rolünü göz önüne almak demektir.

Sorumlu davranış konusunda farkındalık yaratmak

TEB ARVAL, çalışanlarını çevreyi korumaya teşvik eder. Çevre koruma uygulamalarını içeren bir rehber, beş dile çevrilmiş ve bütün çalışanlara dağıtılmıştır. TEB ARVAL, bu konudaki taahhüdünü kanıtlamak için, müşterilerine de çevre dostu uygulamalar konusunda yardımcı olur.

Kazaları önlemek

Arval, kendi profesyonel araç filosuna ait kaza kayıtlarının analizine dayanarak, pek çok ülkede müşterilerinin ihtiyaçlarına uyarlanmış bir “önlem” çözümü geliştirmiştir.

Önlem konusu, insani yönünün yanı sıra şirketler için kârlı bir yatırım da sağlar. Araç sigortası ile ilgili doğrudan ve dolaylı maliyetlerin en uygun seviyeye çekilmesine yardımcı olur. Arval, tasarruf alanlarını belirleyecek ve kurumsal verimliliği artıracak bir önlem planı sunar.