Home > Arac Filo Kiralama > Haberler

Haberler

Daııchı Sankyo'nun iş ortağı TEB Arval

Türkiye’de 2008 yılından bu yana faaliyet gösteren ilaç şirketi Daiichi Sankyo, güçlü ürünleri ile gerek dünyada gerekse Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Yerel büyümesini gerçekleştirirken güçlü ortaklar belirleyen Daiichi Sankyo, filo kiralamada küresel iş ortağı olan Arval’in Türkiye’deki kuruluşu TEB Arval ile anlaşarak, iş birliğini yerele taşıdı.

2020 yılına yenilikçi ürünleriyle daha güçlü ve hedeflerini yükseltmiş bir Daiichi Sankyo Türkiye olarak girdiklerini hatırlatan Yedikardeş, anahtar teslim hizmet alınabilen, küresel nitelikte hizmet sağlayıcılar ve  iş ortakları ile çalışmanın, operasyonun toplam verimliliğini artırdığını belirtti. Yedikardeş, TEB Arval ile gerçekleştirilen filo kiralama iş birliğinden duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi: “Globalde Daiichi Sankyo Group ile Arval’in operasyonel filo kiralama iş birliğinin Türkiye’de TEB Arval ile hayata geçmesinden çok memnunum. Daiichi Sankyo Türkiye hedeflerine giderken kendisini ileriye taşıyacak, verimliliğine katkı sağlayacak bir iş birliğine imza atmıştır.”

Bölgesel ve global hedeflere sahip Daiichi Sankyo Türkiye’nin kendileri için önemli bir iş ortağı olduğunun altını çizen TEB Arval Genel Müdürü Philippe Chabert de iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

“TEB Arval olarak müşterilerimizi uzun dönem stratejik ortaklarımız olarak görüyoruz. Kurumlara şirket araçları ile ilgili sunduğumuz yenilikçi ürün ve hizmetlerle her zaman müşteri ve sürücü memnuniyetini hedefliyoruz. Bu kapsamda Daiichi Sankyo ile de örnek bir iş birliğini gerçekleştireceğiz.”

Örn., 04/2020
Örn., 04/2020
Arval
Salı, Eylül 26, 2017

Yerel ve uluslararası her ölçekten firmaya uzun dönem Operasyonel Araç Kiralama ve Filo Yönetim hizmeti vermek üzere kurulan TEB Arval, 10. Yılını Türkiye’nin sayılı klasik otomobil müzelerinden biri olan Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi’nde müşterileriyle birlikte çok özel bir geceyle kutladı.

10 yıldır tam gaz sloganı ile 10.yılını kutlayan TEB Arval, ralli konseptli bir gece düzenleyerek, uyum, takım olma, güven unsurlarına dikkat çekti.

IFRS_16
Sektörden
Perşembe, Temmuz 13, 2017

1 Ocak 2019 tarihinden itibaren kiralama sözleşmeleri, UFRS 16 olarak bilinen bir dizi yeni standarda tabi olacak.

Bu yeni standartlarda, kiralanan tüm varlıklar (düşük meblağlı veya 12 ay ve daha kısa süreli olanlar hariç) için ileri tarihli ödemeler (Kiralamadan Doğan Yükümlülük) karşılığında kullanım hakkı veren tüm kiralama sözleşmeleri analiz ediliyor. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları’nı uygulayan tüm kiracıların, kullanım haklarını ve kiralamadan doğan yükümlülüklerini bilançolarına yansıtmaları zorunlu olacak.

Arval
Perşembe, Şubat 23, 2017

28 ülkede faaliyet gösteren, BNP Paribas iştiraki olan ve kurumlara tam kapsamlı araç filo kiralama hizmeti sunan Arval 1 milyon araca ulaştı.Kasım 2015’de GE Fleet Services’in satın alınması ile birlikte 2015 yıl sonu, Arval’in toplam filo adedi 949.000 adet araca ulaşmıştı. Bugün Arval, profesyonellerden oluşan müşterilerine, Kobilere ve büyük uluslararası şirketlere 1 milyon araçlık filosu ile hizmet vermektedir.

BASIN İLİŞKİLERİ

Telefon 
0212 337 55 00