yol yardımı

Aracınızda veya camınızda hasar mı oluştu?

Aracınızdaki hasarı TEB Arval'e bildirin
Her türlü hasar durumunda, aracınızı hareket ettirmeden önce 444 2 724 numaralı sürücü hattımızı aramanız gerekmektedir. Kaza anında yapılması gereken işlemler için Hasar Kılavuzumuzu inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 • Aracınız ile yola devam edemiyorsunuz

  Aracınız ile yola devam edemiyorsunuz

  Her türlü hasar durumunda, aracınızı hareket ettirmeden önce 444 2 724 numaralı sürücü destek hattımızı aramanız gerekmektedir.Türkiye'nin herhangi bir noktasında, onarım ihtiyacı olan veya arıza vb.durumlarla karşılaşan sürücüler için, anlaşmalı kurumlarla birlikte çekici ve yol yardım hizmeti verilir.

 • 3'üncü tarafların karıştığı hasar durumu

  3'üncü taraflarla hasar durumu 2

  3'üncü taraftlarla oluşan hasarlarda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı tutulması ve tüm tarafların birbirlerine trafik poliçesi, ehliye ruhsat kopyalarını paylaşarak evrakları tamamlamaları gerekmektedir.Aracın hareket edemediği durumlarda, aracı hareket ettirmeye çalışmadan 444 27 24 Sürücü destek hattımızı arayarak çekici talebinde bulunmalı ve aracınızın en yakın anlaşmalı hasar servisine çekilmesini sağlamalısınız. Daha detaylı bilgi için lütfen Hasar ve Kaza Kılavuzumuzu inceleyin.

 • Aracınızda hasar oluşması (3'üncü taraf yer almıyor)

  Aracınızda hasar oluşması 2

  Aracınızda oluşan tüm hasarlar için 444 27 24 Sürücü destek hattımızı arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı hasar servislerimize My Arval platformu üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • Aracınızın camında hasar oluştu

  Aracınızın camında hasar oluştu 2

  Aracınızda oluşan cam hasarlarının onarımı için 444 2 724 numaralı sürücü destek hattımızı arayarak TEB Arval’in konu ile ilgili uzmanlarıyla temasa geçebilirsiniz.Uzmanlarımız sizleri ilgili anlaşmalı cam servislerimize yönlendireceklerdir.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz