yol yardımı

Aracınızda hasar mı oluştu?

Aracınızdaki hasarı TEB Arval'e bildirin
Her türlü hasar durumunda, aracınızı hareket ettirmeden önce 444 2 724 numaralı sürücü hattımızı arayın. Kaza anında yapılması gereken işlemler için Hasar Kılavuzumuzu inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 • Aracın hareketsiz kalması halinde

  Aracınız ile yola devam edemiyorsunuz

  Her türlü hasar durumunda, aracınızı hareket ettirmeden önce 444 2 724 numaralı sürücü destek hattımızı aramanız gerekmektedir. Türkiye'nin herhangi bir noktasında, onarım ihtiyacı olan veya arıza vb. durumlarla karşılaşan sürücülerimiz için, çekici ve yol yardım hizmeti sağlıyoruz.

 • Birden fazla aracın karıştığı kazalarda

  3'üncü taraflarla hasar durumu 2

  Kaza tespit tutanağını doldurmanız ile birlikte olay yerinin ve kazaya karışan araçların fotoğraflarını çekmeniz gerekmektedir. Ardından 444 2 724 numaralı sürücü hattımızı arayarak hasar ihbarında bulanabilirsiniz.

  İki tarafın anlaşamadığı durumlarda ise olay yerine polis çağırarak rapor tutulmasını sağlamanız gerekmektedir. Ardından 444 2 724 numaralı sürücü hattımızı arayarak hasar ihbarında bulanabilirsiniz.

  Her türlü hasar onarımı sırasında gerekli evrakların (hasarın oluş şeklini içeren polis raporu, ehliyet kopyası ve olay yeri fotoğrafları, vb.) TEB Arval anlaşmalı servislerine teslim edilmesi gerekmektedir.

 • Tek taraflı kazalarda

  Aracınızda hasar oluşması 2

  Hasar ihbarı ve acil destek için 444 2 724 numaralı sürücü hattımızı arayabilirsiniz.

  Hasar onarımının yapılabilmesi için gerekli evrakların (hasarın oluş şeklini içeren sürücü beyanı, ehliyet kopyası ve olay yeri fotoğrafları, vb.) TEB Arval anlaşmalı servislerine teslim edilmesi gerekmektedir.

 • Aracın camında hasar oluştuğunda

  Aracınızın camında hasar oluştu 2

  Aracınızda oluşan cam hasarlarının onarımı için 444 2 724 numaralı sürücü destek hattımızı arayarak TEB Arval’in konu ile ilgili uzmanlarıyla temasa geçebilirsiniz. Uzmanlarımız sizleri en yakın anlaşmalı cam servisimize yönlendirecektir.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz