My Arval

My Arval : Dijital Ekosisteme hoş geldiniz

My Arval ile ihtiyaç duyduğunuz filo anlayışını ihtiyaç duyduğunuz anda size sunan, güçlü, veriye dayalı karar verme dünyasına giriş yaparsınız.

Anahtar Performans Göstergelerinizi araca göre, ülkeye göre veya aydan aya analiz etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm yeni Arval müşterilerine, hem online hem de mobil çözümlerle My Arval platformuna otomatik olarak erişim verilir. Özel filo yönetimi yazılım seçeneklerimiz hem kapsamlı hem de kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Filo Yöneticileri İçin: filo yönetimi kolaylaştı

  İster binek araç , ister hafif ticari araç olsun, [kısa dönem kiralama, orta dönem kiralama] veya uzun dönem kiralama ve başka bir sağlayıcıyla bile olsa, My Arval ürünü ayrıntılı bilgileri parmaklarınızın ucuna getirmek için tasarlanmıştır. Karar vericiler ve benzer şekilde sürücüler için My Arval aşağıdaki veri düzeylerini sağlar: 

  My Fleet Status

  Filo yönetimi kararlarınızı kolaylaştırmak için her zaman mevcut olan yerel operasyonlarla ilgili günlük veriler.

  My Fleet Trends

  Trendleri ve Anahtar Performans Göstergeleri (Global Alliance filosu, harcama, yakıt kullanımı ve KSS verileri) entegre eden, global filo yönetimi için stratejik, aylık raporlama aracı

   

 • Sürücüler İçin: İhtiyaca Özel Menüler

  My Arval for Drivers platformu, sürücülerin sorunları ve çözümleri kendi başlarına yönetmelerine yardımcı olarak filo yöneticilerine zaman kazandırır. My Arval platformu üzerinden sürücüler servis haritasına erişerek, bakım, arıza talepleri için servis randevularını oluşturabilir, kontratları ile ilgili detayları takip edebilirler.

Bilgi için
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz