lastik hizmeti

Lastik hizmeti

Lastikler, bir aracın toplam kullanım maliyetinin en büyük dördüncü gideridir. 

TEB Arval lastik hizmeti ile sürücü güvenliğini artırırken, işletmenizin kiralama maliyetlerini de kontrol altında tutun.

 • 1. LASTİKLERİN KULLANIM ÖMRÜ: SATIN ALMADAN GERİ DÖNÜŞÜME KADAR

  TEB Arval ile lastik hizmeti, lastiklerinizin kullanım ömrünün tamamını kapsar. Satın alma gücümüz sayesinde, teklif alma yoluyla tedarikçilerden en iyi fiyatlandırmayı sağlıyoruz.

  Lastiklerin ne zaman rotasyonunun yapılması veya değiştirilmesi gerektiğini bilmeniz için gerekli verileri sağlamak amacıyla size araç denetimleri sağlar ve düzenli muayeneler planlarız.

 • 2. HER MEVSİM VE HER ARAÇ İÇİN BİR LASTİK

  Ekstra seçenekler:  sizinle beraber hareket eden lastikler

  Farklı bir konumda lastiklere ihtiyacınız varsa, yeni veya yedek lastiklerin sizinle birlikte hareket etmesini sağlarız. Mevsimsel lastik değişimi ihtiyaçları olan ülkelerde, doğru mevsim için doğru lastikleri sunarız : yaz, kış veya dört mevsim lastikleri. Hatta sizin için yeni veya mevsim dışı lastikleri depolayabilir, depolama alanını boşaltabilir ve yangın riskini azaltabiliriz.

  Tek irtibat noktası

  Sadece bir irtibat noktanız var:  Arval. Sürücüler, Sürücü Masasını arayabilirler. Tüm lastik tedarikçilerimizle kaliteli ve hızlı operasyon sağlayan sıkı Hizmet Seviyesi Anlaşmalarımız var.

  Bütçeye uygun ve yola çıkmaya hazır

  TEB Arval ile lastik yönetimi, ticari araç kiralamalarınızın tamamı tek bir aylık fatura içerisinde bütçeye uygun, işler biçimde ve yola çıkmaya hazır tutmanıza yardımcı olur. 

Bilgi için
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz