TEB Arval Smart Experıence - TEB Arval Drıve Challenge

TEB Arval Drıve Challenge

TEB Arval Drive Challenge ile sürüş alışkanlıklarınızı geliştirebilirsiniz

TEB Arval Drive Challenge sürücülere sürüş tekniklerini eğlenceli bir şekilde test etmelerine imkan veren ve sürüşlerini daha düşük maliyetli, daha çevre dostu ve daha güvenli bir şekilde yapmalarını sağlayan ciddi bir oyundur. Ücretsiz uygulamaya akıllı telefondan erişilebilir ya da App Store ve Google Play'den indirilebilirsiniz.

TEB Arval Drive Challenge tüm sürücülere açık bir oyun olup, sürücülere araçlarını kullanırken sürüş alışkanlıklarını geliştirmelerinde yardımcı olur. Araç sürücüleri bu oyun sayesinde sürüş güvenliklerine dikkat ederek araç kullanımlarını kontrol edip, yakıt tüketimlerini azaltabilirler.

Oyun Nasıl Çalışır?

Oyunun ana prensibi oldukça basittir: aracı çalıştırmadan önce sürücü uygulamayı başlatır ve varacağı noktaya ulaştığında uygulamayı durdurur. Elde edilen sonuçlar 3 ana kritere göre anında değerlendirilir: ivmelenme, hız limitleri içerisinde kalma ve fren kullanımı. Sürücünün sürüş sitili ne kadar sorunsuz ve ne kadar sorumluluk sahibi olursa, o kadar puan, rozet ve ödül kazanır.

Sürücüler Ne Kazanır?

Sürücüler oyunda ilerledikçe, ücretsiz uygulama ya da arayüzlerini kişiselleştirmelerini sağlayacak farklı "dış görünümler"den oluşabilecek rozet ya da ödül kazanabilirler. Ayrıca elde ettikleri başarılarını sosyal ağlarda paylaşabilirler (Facebook ve Twitter) ve istemeleri durumunda ülke çapında yapılan sıralamaya göre diğer sürücülerle kendilerini karşılaştırabilirler.