Home > İKİNCİ EL KİRALAMA

COVID 19 DUYURU    Detaylı bilgi için tıklayınız

İKİNCİ EL KİRALAMA

Bütçenize uygun tam kapsamlı kiralama çözümü

Modern otomobiller, önceki yıllarla karşılaştırıldığında yıpranmalara artık çok daha fazla dayanıklılar. Maksimum 2 yaşında ve belirli bir kilometre sınırının altındaki temiz ve iyi kondisyondaki araçlarımızı değerlendirerek, çok daha uygun fiyatlarla filonuzu oluşturmak isterseniz, ikinci el kiralama tam size göre.

İkinci elde, kiralama süreniz aracın mevcut yaşına ve kilometresine göre belirlenebilir. Minimum 1 aydan başlayarak kiralama yapabilirsiniz. Bakım ve arıza onarım, sigorta, lastik, yedek araç, HGS, yol yardım, hasar onarım hizmetleri paketinize dahildir.

Sıkça Sorulan Sorular

İstediğim marka ve modeldeki aracı seçebilir miyim?

İkinci el araç stoğumuzdaki araçların marka model bilgisi müşteri temsilcimiz tarafından paylaşılacaktır. İlgili stoklardan dilediğiniz marka ve modeldeki aracı seçebilirsiniz.

Araçların kiralama süresi ve kilometresi ile ilgili bir sınırlandırma var mıdır?

Minimum 1 aydan başlayarak kiralama yapabilirsiniz. 1 ile 11 aylık kiralamalarda aylık kilometre kullanımınız 2.500 KM ile sınırlıdır. 12 ayın üzerindeki kiralamalarda dilediğiniz kilometreyi seçebilirsiniz. Aracınızın 190.000 kilometreyi aşması durumunda, araçlar TEB Arval’e iade edilmek durumundadır.

Aracımı ne kadar sürede teslim alabilirim?

Stoklarımızdaki teslime hazır araçlar çok kısa sürede teslim edilebilir. Teslimata hazır olmayan aracın hazırlık süresi 15 gündür.

Aracımı erken iade etmek istersem, herhangi bir ceza ödemem gerekiyor mu?

Kalan aylara ilişkin toplam kira tutarının %60’ını ödeyerek kontratınızın bitiş tarihinden önce aracınızı iade edebilirsiniz.

İkinci el araçların genel durumunu nasıl öğrenebilirim?

İkinci el kiralama havuzundaki araçlarımız bakım, hasar onarım işlemleri yapılmış, genel iç temizliği tamamlanmış olarak sizlere sunulmaktadır. Talep edildiği takdirde, ilgili araç fotoğrafları müşteri temsilciniz tarafından sizlere iletilecektir.

Araç iade sürecinde tarafıma herhangi bir faturalandırma yapılır mı?

Araçlarınız iade sürecinde bağımsız ekspertiz tarafından incelenecek ve araçtaki sizin kullanımınız süresince oluşan hasarlar değerlendirilecektir.

Beyan hakkım var mıdır?

Üçüncü şahısların mevcut olmadığı veya tespit edilemediği kazalarda beyanınız doğrultusunda onarılacak hasarlar beyan başına 1500 TL ve altı aya kadar 1(bir) adet, yıllık 2(iki) adet beyan ile sınırlıdır.

Teslimat ücreti var mıdır?

İstanbul içi teslimatlar, adresinizden ya da TEB Arval araç parkından ücretsiz olarak gerçekleştirilir. İstanbul dışı teslimatlarda nakliye ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.