Home > Arac Filo Kiralama > Dünya'da Arval

COVID 19 DUYURU    Detaylı bilgi için tıklayınız

Dünya'da Arval

Dünya'da Arval

TEB Arval, bir TEB ve BNP Paribas Grubu şirketi olarak 2007 yılında kurulmuştur. BNPP iştiraki olan Arval’in uzmanlığından yararlanan TEB Arval, kurumlara operasyonel kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunmaktadır. TEB Arval Müşterinin tüm araç filosunun sorumluluğunu alarak, araçların satın alınması, finansman, yönetim, idari işler, vergi takibi ve kontrolü, sözleşme süresince bakım, onarım ve kaza yönetimi, gibi hizmetlerin verilmesini sağlar.

Tam kapsamlı araç kiralama hizmetleri ve mobilite çözümlerinde uzman olan Arval, Aralık 2019 sonu itibarıyla dünya genelinde 1,3 milyon  aracı yönetmektedir.

Her gün 30 ülkede 7.000’den fazla Arval çalışanı, uluslararası kurumsal şirketlerden küçük şirketlere ve bireysel perakende müşterilerine kadar uzanan müşteri ağının, sorunsuz ve sürdürülebilir bir şekilde yolculuk yapmasını sağlamak için esnek çözümler sunmaktadır.

50 ülkede 3 milyon araçla birlikte, filo yönetimi sektöründe dünya liderlerinden Element-Arval Global Alliance’ın kurucu üyesiyiz. 1989 yılında kurulan Arval’ın tüm hisseleri, Grup bünyesindeki BNP Paribas’a aittir. Arval, Grubun Perakende Bankacılık ve Hizmetler bölümünün bir parçasıdır.

 

Dünya'da Arval

Arval World Maps

Arval İştirakleri
Element-Arval Global Ortaklığı
Diğer