Home > Arac Filo Kiralama > Dünya'da Arval

COVID 19 DUYURU    Detaylı bilgi için tıklayınız

Dünya'da Arval

Dünya'da Arval

TEB Arval, bir TEB ve BNP Paribas Grubu şirketi olarak 2007 yılında kurulmuştur. BNPP iştiraki olan Arval’in uzmanlığından yararlanan TEB Arval, kurumlara operasyonel kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunmaktadır. TEB Arval Müşterinin tüm araç filosunun sorumluluğunu alarak, araçların satın alınması, finansman, yönetim, idari işler, vergi takibi ve kontrolü, sözleşme süresince bakım, onarım ve kaza yönetimi, gibi hizmetlerin verilmesini sağlar.

30 Haziran 2020 itibariyle tüm dünyada yaklaşık 1,4 milyon kiralanmış aracı olan Arval, tam kapsamlı araç kiralama ve yeni mobilite çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Her gün 30 ülkedeki 7.200'den fazla Arval çalışanı, büyük uluslararası işletmelerden küçük işletmelere, bireysel müşterilere kadar tüm müşterilerinin seyahatlerini sorunsuz ve sürdürülebilir kılmak için esnek çözümler sunmaktadır.

Arval, 50 ülkede 3 milyon aracı ile filo yönetimi endüstrisinde dünya lideri olan Element-Arval Global Alliance'ın kurucu üyesidir. Arval 1989 yılında kurulmuştur ve bir BNP Paribas kuruluşudur. BNP Paribas grubu içinde Arval, Bireysel Bankacılık ve Hizmetler bölümünde yer almaktadır.

 

Dünya'da Arval

Arval World Maps

Arval İştirakleri
Element-Arval Global Ortaklığı
Diğer