Organizasyon

Mobiliteye Odaklanmış 5,000 Çalışan

Arval’in 26 ülkede kiralık filonuza eksiksiz hizmet sağlamaya ve bununla ilgili tüm riskleri yönetmeye adanmış 5.000’den fazla çalışanı vardır.

1989 yılında kurulmuş olan Arval* yüzde yüz BNP Paribas iştirakidir ve  tam kapsamlı kiralama hizmetinde uzmanlaşmıştır. Arval, profesyonellerden oluşan müşterilerine, kobilere ve büyük uluslararası şirketlere en uygun filo çözümlerini sunmak için şirketlere uyarlanmış çözümler önerir, ayrıca filo yönetimi ile ilgili tüm riskleri üstlenir. Arval’in faaliyet gösterdiği 26 ülkede 5.000’in üzerinde çalışanı vardır. 2015 Kasım itibarı ile dünya çapında 930.000 kiralık araç filosuna sahip olup, toplam 223.000 araç satın almış ve toplam 184.000 araç satmıştır. Arval, Kuzey Amerika’nın lider filo yönetimi şirketi olan Element ile birlikte dünya çapındaki bir ittifakın parçasıdır.

*Arval, BNP Paribas’ın bir yan kuruluşudur ve Grubun ana işlerinden olan Bireysel Bankacılık faaliyetinin bir parçasıdır. Bireysel Bankacılık dünya çapındaki bireysel bankalar ve uzmanlaşmış finansal hizmetler ağıdır ve Grubun uluslararası büyümesinde önemli bir rol oynar.

Misyonumuz, işletmelere büyüklüklerinden bağımsız olarak tam kapsamlı araç kiralama çözümleri sunmaktır.

Sloganımızın arkasında dururuz: Arval size sadece istediğinizi vermekle kalmaz, size her zaman istemiş olduğunuzu da verir. Misyonumuz müşterilerimize filo yönetimini bir daha düşünme ihtiyacı duymayacakları, bir çeyrek asır önceki ilk işgünümüzden bu yana, tam kapsamlı hizmet sunmak olmuştur.  Deneyimimiz bize şirketlerin filo yönetimi çözümlerinde tam  verimlilik, şeffaflık ve netliğe ihtiyaç duyduklarını öğretmiştir. Tam kapsamlı hizmet sunuyor ve mümkün olan yerlerde size fazlasını verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Arval’de her gün, sözlerimizi tuttuğumuzu ve mümkün olan yerlerde daha da ileriye gittiğimizi göstermeye çalışırız.

Arval ile çalışırsanız, size  memnuniyetle yardımcı olacak, kendini işine adamış, profesyonel ve motivasyonu yüksek çalışanlar taahhüt ediyoruz. Çalışanlarımıza  Arval Academy’de eğitim vererek, bir dizi ülkede ve pozisyonda kariyer olanakları sunarak ve onlarla müşterilerden gelen geri bildirimleri sürekli paylaşarak  performanslarından biz de kendimize gurur payı çıkarıyoruz.

Arval’de çalışanlar iyi eğitilmiş, son derece azimli ve Arval Academy’den edindikleri know-how ve müşterilerden aldıkları geri bildirimler sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarına duyarlıdırlar.

Arval’de çalışanlarımız bizim en önemli varlığımızdır ve onlara büyük yatırım yaparız. Bunun sonucunda 5.000’in üzerinde çalışanımızın kalitesi ve düzeyi ile gurur duymaktayız. Bizim çalışanlarımız:

- Eğitimlidirler ve farklı açılardan düşünebilmelerini ve fikirlerini paylaşabilmelerini sağlayan girişimci bir ruhları vardır

- İşyerinde ve teknoloji kullanımlarında inovasyona odaklıdırlar

- Müşterilerin memnuniyeti konusunda yüksek düzeyde motivelerdir ve kendini adamışlardır

- Kalitenin bilincinde ve şikayetleri dikkate alarak sorunları çözmeye kararlıdırlar.

 

Yukarıdakileri elde etmek için kendilerine şu imkanlar sunulur:

- Performansları ile ilgili müşteri memnuniyetinin düzeyi ile ilgili düzenli geri bildirim

- Arval Academy ‘de eğitim

- İştirakler arası yer değiştirme imkanı ve uluslararası kariyer yolları, performans primi

 

Çalışanlarımız Arval’i çalışması çok güzel bir yer haline getirirler.