Sürücüler için TEB Arval

Sürücüleriniz maliyetleri düşürme konusunda önemli bir role sahiptir

TEB Arval sürücülerinizin araçlarını seçebilecekleri, yönetebilecekleri ve servislerini gerçekleştirebilecekleri benzersiz bir ara yüz sunmaktadır. Sürücülerinize kullanımları hakkında dijital araçlarımız aracılığıyla bilgilendirilme yapılır, bu da maliye

Tek bağlantı noktası

TEB Arval şirketinizin araç politikası kapsamında belirlenmiş olan kriterleri temel alarak aracın seçimi ve konfigürasyonu, araç siparişi ve yönetimi, güvenli ve çevre dostu kullanımı kapsayan sürücü eğitimi gibi kiralama sözleşmesinin tüm yönlerini göz önüne alarak ele alır. Bize gelen her türlü şikâyeti dikkate alır, başınıza gelebilecek talihsiz durumlarda kaza yönetim hizmeti sunarız.

 

Sürücülerin dikkatli ve bilinçli tutulması

TEB Arval ile sürücüler arasındaki başarılı ilişkinin anahtarı bilgidir. Bu nedenle sürücülerinize mobil uygulamalar ve araçları ile ilgili bilgileri içeren online platforma erişim ile sürekli veri akışı sağlarız. Bu şekilde sürücüleriniz araç kullanımları ile ilgili düzenli olarak bilgilendirilirler – ve maliyetlerinin farkında olurlar.

 

İşletme maliyetlerinizi kontrol etmek

TEB Arval ile işbirliği yapan şirketler işletme maliyetlerinin ortalama olarak %10 azaldığını görmektedir. Bunu nasıl sağlıyoruz? En başta sürücülerinizin direksiyondaki davranışlarını iyileştirerek. Sürücüler, araçlarının kullanım sürecine olabildiğince dâhil edilip bilgilendirilirler.

 

Sürücü memnuniyetinin ölçülmesi

TEB Arval ile çalışmanın sürücüleriniz açısından faydalı olmasını sağlamaya çalışırız. Bu nedenle sürücülerinize yönelik düzenli anketler yaparak onlara verilmiş olan aracın durumu, araç teslimi sırasında ve sonrasında müşteri olarak onlara sunulan hizmetin kalitesi ve hızı gibi konuları öğrenir ve bu ilişkiyi iyileştirmek adına neler yapılabileceğimize dair tavsiyelerini alırız.