Filo politikanız

Şirketinizin ihtiyaçlarına uygun bir filo politikası

TEB Arval, müşterileri ile uzun süreli bir ilişki kurmaya ve onların ihtiyaçlarını anlamaya çabalar. Bu uzun süreli ilişkiyi kurmanın yolu sağlam bir Şirket Araç Politikasına dayalı etkin filo yönetimidir.

Size uygun bir filo politikası

Şirketinize en çok uyan filo politikasını belirleyebilmeniz için, TEB Arval dört temel ölçü kullanmaktadır: Teknik ve mali parametreleri inceleriz, sonra politikanın İnsan Kaynakları ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk etkisini analiz ederiz. Sizin için doğru olan araçların seçilmesini garanti eder ve mümkün olan en iyi finansman ve servis seçeneklerini sunarız. İster kısa ister uzun vadeli olsun, sizin ihtiyaçlarınızın bütçenize uyması temin edilir. TEB Arval motivasyonu yüksek bir işgücü ve güvenli ve çevreye zarar vermeyen bir filo politikası sağlamak için de çabalar.

 

Size ve sürücülerinize nasıl fayda sağlar

Güçlü ve iyi düşünülmüş bir filo politikası daha sabit ve öngörülebilir filo maliyetleri elde etmenizi sağlar, araçlarınız için en uygun kullanımı garanti eder ve sınırlı hukuki, sosyal, sağlık ve güvenlik risklerini sonlandırır. Sürücülerinize hak ve görevleri hakkında tam bilgi verilmiş, iyi muamele edilmiş ve dolayısıyla motivasyonları daha yükselmiş olur.

‘‘Filo politikanız sizin önceliklerinizi anlamamıza yardımcı olur, bizim yaptığımız her şeyin temelidir.’

KOBİLERE ÖZEL ÇÖZÜMLER

TEB Arval allows you to have access to a full fleet without worrying about the expense, complication and frustration of administering dozens of vehicles and drivers across multiple territories.

Operasyonel kiralama alanında Kobi’lerin ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunan TEB Arval Kobi Çözümleri ekibimiz ile, sayısı 1 ile 10 arası araca sahip firmalara butik operasyonel kiralama ve filo yönetimi hizmeti veriyoruz.

 

       Her segmente hitap eden farklı araç modellerinde seçim imkanı.

        Anında hızlı teklif.

        Hızlı teslimat.

        Segmente özel kampanyalı araçlar.

        Yakıt Yönetimi hizmeti ile yakıt alımlarında indirim.

        Kontrat süresi boyunca avantajlı sabit TL fiyatlar.