Home > Node > Sürücüler için TEB Arval

COVID 19 DUYURU    Detaylı bilgi için tıklayınız

Sürücüler için TEB Arval

Sürücüleriniz maliyetleri düşürme konusunda önemli bir role sahiptirler.

TEB Arval sürücülerinizin araçlarını seçebilecekleri, yönetebilecekleri ve servislerini gerçekleştirebilecekleri benzersiz bir ara yüz sunmaktadır. Sürücülerinize kullanımları hakkında dijital araçlarımız aracılıyla bilgilendirilme yapılır, bu da maliyetlerini kontrol edebilmelerine yardımcı olur.

 

Tek bağlantı noktası

TEB Arval şirketinizin araç politikası kapsamında belirlenmiş olan kriterleri temel alarak aracın seçimi ve konfigürasyonu, araç siparişi ve yönetimi, güvenli ve çevre dostu kullanımı kapsayan sürücü eğitimi gibi kiralama sözleşmesinin tüm yönlerini göz önüne alarak ele alır. Bize gelen her türlü şikâyeti dikkate alır, başınıza gelebilecek talihsiz durumlarda kaza yönetim hizmeti sunarız.

 

Sürücülerin dikkatli ve bilinçli tutulması

TEB Arval ile sürücüler arasındaki başarılı ilişkinin anahtarı bilgidir. Bu nedenle sürücülerinize mobil uygulamalar ve araçları ile ilgili bilgileri içeren online platforma erişim ile sürekli veri akışı sağlarız. Bu şekilde sürücüleriniz araç kullanımları ile ilgili düzenli olarak bilgilendirilirler ve maliyetlerinin farkında olurlar.

 

İşletme maliyetlerinizi kontrol etmek

TEB Arval ile işbirliği yapan şirketler işletme maliyetlerinin ortalama olarak %10 azaldığını görmektedir. Bunu nasıl sağlıyoruz? En başta sürücülerinizin direksiyondaki davranışlarını iyileştirerek. Sürücüler, araçlarının kullanım sürecine olabildiğince dâhil edilip bilgilendirilirler.

 

Sürücü memnuniyetinin ölçülmesi

TEB Arval ile çalışmanın sürücüleriniz açısından faydalı olmasını sağlamaya çalışırız. Bu nedenle sürücülerinize yönelik düzenli anketler yaparak onlara verilmiş olan aracın durumu, araç teslimi sırasında ve sonrasında müşteri olarak onlara sunulan hizmetin kalitesi ve hızı gibi konuları öğrenir ve bu ilişkiyi iyileştirmek adına neler yapılabileceğimize dair tavsiyelerini alırız.

Özel olarak sürücüleriniz için tasarlanmış dijital hizmetler

TEB Arval sürücülerinize en son teknolojiyi sunar: kendilerini araç kullanımları hakkında bilgilendiren ve direksiyondaki becerilerini geliştirmeye yardım eden mobil uygulamalar.

TEB Arval Mobile+

Bu mobil uygulama, sürücülerinize araca özel bilgileri ve ihtiyaç duydukları evrakları ihtiyaç duydukları anda ve yerde sunar. Kiralama süreci içerisinde şirketiniz için değerli bir zaman ve para tasarrufu sağlar. iPhone ve Android cep telefonu kullanıcıları için mevcut olan uygulama en yakın servisin ve bakım noktalarının olduğu haritalar sunar.

TEB Arval Mobile+ aracılığı ile sürücüler;

  • GPS teknolojisi kullanımından faydalanır,
  • Tüm araç detayları ve araçlarının yenileme tarihlerine ulaşabilir,
  • TEB Arval'in 24 saat hizmet veren çağrı merkezine doğrudan ulaşabilir,
  • Servis ve bakım noktalarının haritalarına erişebilirler.

 

 

TEB Arval Drive Challenge

TEB Arval Drive Challenge sürücülerinizin sürüş performanslarını geliştirmelerine katkı sağlayan eğlenceli bir dijital oyundur. . Bu (Hem iPhone hem Android kullanıcıları için mevcut olan) ücretsiz mobil uygulama sürücülerin nasıl araç kullandıkları hakkındaki farkındalıklarını geliştirmek, ve bu alanda olumlu bir etki yaratmak üzere tasarlanmıştır. TEB Arval Drive Challenge cep telefonlarının GPS teknolojisini kullanarak sürücünün hızını, ivmelenmesini ve fren yapma eğilimini ölçmektedir. İyileştirme yapılması gereken alanlara işaret etmekte ve iyi sürüş için ödüller sunmaktadır.

TEB Arval Drive Challenge;

  • GPS teknolojisi kullanır.

  • Her otomobil yolculuğunda sürüş performansını ölçer.

  • İyileştirme yapılabilecek alanları belirler.

  • Ödüller sunar.

  • Doğrudan sosyal medyaya bağlanır.