Filo politikanız

TEB Arval araç kiralamaya kişiselleştirilmiş bir yaklaşım getiriyor

Siz ve sürücülerinizi daha yakından tanımak isteriz. Bazıları araç kiralamayı sadece kurumlar arası hizmet olarak düşünür. TEB Arval ise bunu kişiden kişiye hizmet ya da sloganımızda olduğu gibi “kiralamada kişisel bir yaklaşım” olarak görür.

Şirketinizi iyi tanıyan tek bir kontak

Müşteri İlişkileri Yöneticiniz filonuzun yönetimi ile ilgili tüm günlük konularda sizin tek bağlantı noktanızdır. Konu ne olursa olsun, belki sizin için en iyi anlaşmanın pazarlığını yapmak ya da araçlarınızın servis ve onarımını yönetmek, şirketinize tahsis edilmiş, siz ve sürücüleriniz arasında daha yakın bir çalışma ilişkisi kurulmasına yardımcı olacak bir profesyonele başvurabilirsiniz. TEB Arval Müşteri İlişkileri Yöneticileri Ana Sözleşme, Hizmet Bildirgesi ve paylaşılan bir Şirket Araç Politikası mevcutsa, bunlar doğrultusunda her soruna doğru çözümü bulurlar.

 

Müşteri masası filonuzun sorunsuz işlemesini sağlar

Müşteri İlişkileri Yöneticiniz liderliğindeki Müşteri Masası her zaman faaliyetlerimizin tam ortasında olmanızı sağlar. Ekibin organizasyonunda merkezi olan Müşteri İlişkileri Yöneticiniz sizin tek bağlantı noktanızdır. Kendisi uzmanlardan oluşan bir Müşteri Ekibi ile çalışır.

Piyasadaki diğer oyunculara göre her zaman müşterilerimize daha yakın olduğumuzdan emin oluruz. Bunun nedeni benzersiz yapımızla bir yandan büyük ölçekli bir işletmeci iken, diğer yandan müşterilerimize küçük bir girişimci firma ile çalışmanın avantajını sunmamızdan kaynaklanır. Bağlantılarımızda o kişisel yaklaşımın hiçbir zaman kaybolmamasını sağlarız.