Home > Node > Neden filo kiralama?

COVID 19 DUYURU    Detaylı bilgi için tıklayınız

Neden filo kiralama?

Kiralama: araç satın almaktan daha iyi

Filo kiralama kurumsal ulaşım ihtiyaçlarınız için ideal çözümdür. Neden? Çünkü şirket araçlarınızın yönetilmesi ile ilgili kaygılarınız ve rutinler için dışarıdan hizmet almış olursunuz. Tüm süreci bizim üstlenmemize izin verirsiniz.

Kiralama ne anlama gelir?

Kiralama bir başka şirketin sizin çalışanlarınızın gündelik işlerini yürütmeleri için ihtiyaç duydukları araçları temin etmesine izin vermek anlamına gelir. Genel kanının aksine araç kiralama doğrudan araç satın almadan daha ucuz veya daha pahalı değildir: Maliyetler hemen hemen eşittir. Sizin açınızdan araç kiralamayı seçmenin ana nedeni araçları yönetmenin sizin asıl işiniz olmamasıdır – bu bizim asıl işimizdir. Biz sürecin sorunsuz ve basit işlemesini sağlarız. Siz sabit bir aylık meblağ ödersiniz ve biz araçların günlük idari işlerine bakarız. Bir ilave fayda ise: işgücünüzü azaltabilirsiniz.

TEB Arval size salt araç kiralama değil daha fazlasını sunacaktır, yani bizler sadece araçların kalitesine, araçların çabuk ve kolay satın alınmasına ve teslim edilmesine, filo için esas hizmetlere değil, diğer yandan müşteri hizmetlerine (müşterinin ve sürücünün sesini dinlemek), saydamlığa, size hızlı yanıt vermeye, uzmanlığa da odaklanırız; bizler sizin için doğru sonucu bulmak için elimizden gelenin de fazlasını yapacak olan kişileriz.

Kiralamanın avantajları

Araçlarınızı kiralamanın sayısız faydaları vardır:

  • Riski bir başka firmaya aktarırsınız.
  • Araçların yönetimi ve ödemeleri, periyodik servis hizmetleri, arızalı araçlar ve kazalar gibi konularla ilgilenmek için harcanan zamanı azaltırsınız.
  • Harcamalarınız – siz herhangi bir ilave çaba göstermeden bizim tarafımızdan- kontrol altında tutulur.
  • Daha fazla şeffaflık elde edersiniz:
    • - Çalışanlarınızın daha kolay ulaşabilecekleri, objektif ölçütlere dayalı açık hedefleri olur
    • – Şirketiniz belli bir dönemde harcamalarını öngörebilir ve finansal tahminde bulunabilir.