Home > Node > Partners-suppliers

Partners-suppliers

İş ortakları ve tedarikçiler için yönlendirici ilkeler

Tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza bağlılığımız tamdır ve onlara TEB Arval’in iş ortaklık politikası ile ilgili olarak düzenli olarak öneriler ve talimatlar sunmaya çalışırız

TEB Arval filosundaki araçlar için bakım, onarım ve lastik değişimi hizmetleri, hasarlı ve arızalı araçlar için yedek araç sunmakta, otomobilleri kısa bir zaman dilimi içerisinde temin etmekte ve uygun şekilde geri alınmalarını sağlamaktadır.

Bakım, onarım ve lastikler

Array

Çağrı merkezimiz (telefon ve e-posta ile erişilebilir) aracınızda kaporta hasarları olduğunda, camın tamir edilmesi ya da değiştirilmesi lastiklerin değiştirilmesi gerektiğinde veya araç size kötü durumda teslim edildiğinde (örneğin içinde veya dışında bir hasar varsa ya da kilometre sayacı çalışmıyor ise) kendilerine danışmanız durumunda size yardım etmekten memnuniyet duyacaklardır.

Kaporta veya kaza hasarı

Array

TEB Arval aracınızda bir kaporta veya kaza hasarı oluşmuş ise (telefonla veya e-posta yoluyla) çağrı merkezimizle bağlantıya geçmeniz gereklidir. Hasar onarımları sadece bizim anlaşmalı servislerimiz tarafından ve gerekli onayın alınmasının ardından yapılabilir.

Aracın teslimi

Array

TEB Arval kiralık aracını teslim almanız gerektiğinde, lütfen satın alma bölümümüze önceden haber verin: Araç tesliminin hemen ve sorunsuz olabilmesi için onların ön onayı gereklidir. TEB Arval trafik sigorta poliçesi çıkartacak, varsa taşıt tanımaları sipariş edecek ve size gerekli tüm evrakları yollayacaktır.

İş ortağımız olun!

Array

TEB Arval müşterilerine ve sürücülere mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmak için çabalar. Dolayısıyla aynı kalite standartlarını karşılayan çok sayıda tedarikçi ile geçerli anlaşmalarımız vardır. Şirketinizin bize ne sunabileceğini duymak konusunda her zaman istekliyiz. İş ortaklarımızdan biri olmak istiyorsanız ve daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa bizimle telefonla bağlantı kurabilirsiniz.