Baştan Sona Kiralama Süreci

Prevent JS Alert

Kiralama süreci

   ARAÇ SEÇİMİ

           Portföyümüzde bulunan farklı model ve özellikteki kampanyalı araçlarımızdan size en uygun olanını seçerek kiralama işlemine anında başlayabilirsiniz.  

 

 

 

MALİ VERİ İNCELEME VE UYGUNLUK

Filonuzu oluşturduktan ya da aracınızı seçtikten sonra, teklif almak ve aşağıdaki belgelerinizi göndermek üzere, sizi bölgeniz ile ilgilenen satış yetkilisine yönlendiririz.

1- Vergi Levhası

  2-Faaliyet Belgesi

     3- İmza Sirküleri

                                    4- Büyük ortakların kimlik fotokopileri

                                  5-Finansal Belgeler (İçinde bulunan son döneme ait "Mizan" ve "Gelir Tablosu", Tamamlanan son iki mali döneme ait "Bilanço" ve "Gelir Tablosu")

* 3 yıllık kuruluş ve yıllık 1,5 milyon ciro ön şartları aranmaktadır.

         

 

      SÖZLEŞME VE KONTRAT SÜRECİ             

         Mali veri inceleme ve uygunluğun ardından sözleşme ve araç kontratınızı size e-mail olarak gönderir, evrak sürecimizi tamamladıktan sonra, tarafınıza hizmet verecek müşteri danışmanını yönlendiririz.

 

 

 

    TESLİMAT SÜRECİ

              Araç satın alınması; sigorta; plaka işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul içerisinde çekici ile, İstanbul dışında ise size en yakın bayimizden araç teslimatınızı gerçekleştiririz.

 

 

 

TEBRİKLER !!

             Kiralama sürecini tamamladınız. Yeni aracınızı keyifle kullanabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı, EFT/ Havale gibi ödeme seçeneklerimiz ile aylık kira ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.