Home > İade Araç Vale Talep Formu

COVID 19 DUYURU    Detaylı bilgi için tıklayınız

İade Araç Vale Talep Formu

Bilgilendirme
Talebinizi 0212 337 55 00 no’lu telefon hattımızı arayarak ya da araciade@tebarval.com.tr mail adresine e-posta göndererek de iletebilirsiniz.
Aynı lokasyonda olan araçlar için birden fazla plaka iletebilirsiniz.
Minimum 1 gün sonrası için seçim yapabilirsiniz. Lütfen hafta sonu için seçim yapmayınız.
Vale hizmeti Ankara, İstanbul ve İzmir il sınırları içerisinde verilmektedir.
Kiracı Müşteri Toplu Aydınlatma Metni
Çalışanı olduğum firma tarafından tarafıma tahsis edilmiş TEB ARVAL aracının kiralama ve operasyonel hizmetlerinin verilmesi sırasında gerekli olması nedeniyle kişisel verilerimin TEB ARVAL tarafından işlenmesi hususunda “KVKK MÜŞTERİ ÇALIŞANI Aydınlatma Metni” ile bilgilendirildim. TEB ARVAL tarafından verilen hizmetlerin yürütülmesi kapsamında veya pazarlama faaliyetleri maksadıyla paylaştığım veya paylaşacağım ya da işverenim tarafından paylaşılabilecek olan kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, görsel ve işitsel kayıtlara dair veriler, işlem bilgilerimin ve TEB ARVAL aracı ile kaza yapmam halinde sağlık verilerimin, TEB ARVAL tarafından işlenmesine ve TEB ARVAL’in tedarikçileri, yurtiçi ve yurtdışındaki grup şirketleri ve iştirakler ile paylaşılmasına muvafakat ettiğimi, kabul ve beyan ederim. İşbu açık rızamı Müşteri Çalışan Aydınlatma Belgesi’ni okuyarak verdiğimi ayrıca beyan ve kabul ederim.
Bilgilendirme
Talebinizi 0212 337 55 00 no’lu telefon hattımızı arayarak ya da araciade@tebarval.com.tr mail adresine e-posta göndererek de iletebilirsiniz.