Home > Filo Kiralama > Arval Danışmanlık

COVID 19 DUYURU    Detaylı bilgi için tıklayınız

Arval Danışmanlık

Filonuzu daha iyi işletmek için danışma hizmetleri

Arval Danışmanlık bölümü size sadece araçlarla ilgili konuları değil, çalışanlarınızın tüm mobilite stratejisi ile ilgili konuları ele alabilen, ideal mobilite ve filo çözümleri sunar.

Mobilite ve filo stratejisi

İster yeni bir mobilite stratejisi arıyor olun, isterseniz filo stratejinizi gözden geçirmek istiyor olun, size yardım etmek için buradayız. İşiniz kapsamında mobilite gerekçelerini tanımlamanıza ve dökümünü çıkarmanıza yardımcı olabiliriz. Sizin iş organizasyonunuza etki edecek vergi değişiklikleri ile ilgili güncel bilgileri sunabiliriz. Tüm artı ve eksileri açıklayarak kendi filonuzu yönetmek ile kiralama seçeneği arasında karar almanıza yardımcı olabiliriz. Böylelikle bilinçli, ticari nedenlere dayalı bir karar alabilirsiniz.

 

Politika ve organizasyon

Mobilite ve filo stratejiniz ihtiyaçlarınızı yansıtan bir dizi politika aracılığıyla uygulanır ve organizasyonunuzun nasıl işlemesi gerektiğini belirler. Mobilite Politikanızı tam olarak ihtiyaçlarınız ve amaçlarınızla aynı doğrultuya getirmenize yardımcı olabiliriz. Şirket Araç Politikanızı analiz edebilir ve bu politikayı iş ihtiyaçlarınıza ve mevcut piyasa koşullarına uygun olması için güncellemenize veya revize etmenize yardımcı olabiliriz. Size, filonuzu Şirket Sosyal Sorumluluğu hedeflerine ulaşmanız için optimize edilmesi ve genel olarak daha etkin işletilmesi yönünde yardımcı olabiliriz.

 

Çalışan ve sürücü

Tüm çalışanlarınız bir şirket aracı kullanıyor ve tümünün mobilite ihtiyacı olsun veya olmasın, stratejik hedeflerinize ulaşmakta önemli bir rol oynarlar. Arval Danışmanlık bölümü sizin uyguladığınız politikayı diğer organizasyonların politikaları ile karşılaştırarak sizin politikanızı çalışanlarınız için daha çekici hale getirmenize yardımcı olabilir. Yine size çalışanlarınızın araç sürüş stillerini etkilemeniz konusunda yardımcı olabilir, onları daha fazla güvenlik ve sürdürülebilirlik yönünde teşvik edebiliriz. Çalışanlar için sunduğumuz güvenli sürüş, karayolları trafik kanunu, vb. konularda bir dizi e-eğitim modülü mevcuttur.

“Bu misyonlar araç başına yılda ortalama 600€ tasarruf sağladı.”