Home > ÇALIŞAN ADAYLARI AÇIK RIZA METNİ

COVID 19 DUYURU    Detaylı bilgi için tıklayınız

ÇALIŞAN ADAYLARI AÇIK RIZA METNİ

TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş. (“TEB Arval” veya “Şirket’’) yaptığım iş başvuru ve değerlendirme süreci kapsamında, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca TEB Arval Çalışan Adaylarına İlişkin Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni” aracılığıyla işlenen kişisel verilerim hakkında bilgilendirildim.

TEB Arval’e yaptığım iş başvurusu sürecinde kişisel verilerim aşağıdaki amaçlarla işlenmektedir.

  • İşe alım süreçlerinin yürütülmesi ve başvurduğum pozisyona ilişkin işe yatkınlığın ölçülebilmesi amacıyla; Kimlik verileri, iletişim verileri, eğitim, iş ve profesyonel yaşama ilişkin veriler, çalışan adayı verileri ile sağlık verilerini içeren özel nitelikli kişisel veriler işlenmekte, Arval Fransa ve BNP Grubu başta olmak üzere grup şirketleri ve iştiraklerle paylaşılmaktadır.
  • Referans kontrollerin gerçekleştirilmesi amacıyla; Kimlik verileri, iletişim verileri, eğitim, iş ve profesyonel yaşama ilişkin veriler, çalışan adayı verileri ile sağlık verilerini içeren özel nitelikli kişisel veriler işlenmektedir.
  • İleride açılacak size uygun pozisyonların değerlendirilmesi ve iletişime geçilmesi amacıyla; Kimlik verileri, iletişim verileri, eğitim, iş ve profesyonel yaşama ilişkin veriler işlenmekte ve saklanmaktadır.