Home > Arac Filo Kiralama > Haberler > Ise Donus Yolculuguna Hazir Misiniz

COVID 19 DUYURU    Detaylı bilgi için tıklayınız

İŞE DÖNÜŞ YOLCULUĞUNA HAZIR MISINIZ?

İŞE DÖNÜŞ YOLCULUĞUNA HAZIR MISINIZ?

Arval
Salı, Haziran 2, 2020

Arval, COVID 19 sonrası dönemde de müşterilerinin işe güvenli, sürdürülebilir ve çok daha uygun maliyetlerle dönmelerine yardımcı olacak yeni ve kapsamlı "Journey Goes On" teklifini sunuyor. 

“HEMEN Kirala!”

Şirketlerin yeniden işe başladıkları bu dönemlerde onlara yardımcı olacak esnek ve hızlı araç kiralama çözümü. Minimum 1 aydan başlayan sürelerde kiraya sunulan dezenfekte edilmiş ikinci el araçlar, özellikle saha ekiplerinin ve çalışanların güvenle seyahat etmesini sağlıyor. İkinci el araçlar, teslim edilmeden önce TEB Arval tarafından dezenfekte edilerek kullanıcılara, İstanbul’da vale hizmeti ile adrese ücretsiz olarak teslim ediliyor.

Sosyal Mesafenin Korunması ve Sürücü Güvenliği

Araç dezenfektasyonu: Olası riskleri asgari seviyeye indirmek amacıyla TEB Arval’in hizmet iş ortaklarının büyük bir bölümünde tedarikçi bazlı çeşitli önlemler devreye alınıyor. Bu kapsamda aracını bakım ve hasar onarıma götüren sürücülerin araçları, işlem sonrası temizlenerek iade ediliyor.

Kapıdan kapıya hizmet: TEB Arval müşterilerine araçların periyodik bakım, lastik değişimi, muayene işlemleri için 7 büyük ilde (İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Adana, İzmir ve Antalya) vale hizmeti sunuluyor. Bu ürünü alan müşteriler için araçlar ilgili adresten vale ile teslim alınarak, işlem sonrası güvenli bir şekilde adrese teslim ediliyor.  

Sürücülerin ihtiyaç duyduğu yedek ve ikame araçların tümü özel temizlik önlemleri sonrası teslim ediliyor.