çalışan bağlılığı

Çalışan bağlılığı ve sürücü yönetimi

Hizmetlerimiz ve mobilite çözümlerimiz, sürücülerinizin günlük yaşamını  daha kolay ve daha verimli hale getirir. Bu da, çalışan refahı ve personel bağlılığı oluşturmanıza yardımcı olur. TEB Arval çözümleriyle sürücülerinizin ve çalışanlarınızın kendilerini değerli hissetmelerini sağlayın.

 • 1. SÜRÜCÜLERİNİZİN YÖNETİMİ

  Sürücüleri yönetmek, filo yönetiminin rutin ancak karmaşık bir yönüdür. Sürücülere piyasadaki en iyi filo desteğini sunarak, çalışanlarınızın kendilerini değerli hissetmelerini sağlıyoruz. Bu, çalışan bağlılığını ve personeli işte tutma oranını iyileştirmeye yardımcı olur. 

  Şirketinizi rutin filo yönetiminden kurtarmak, departmanlara ve yöneticilere temel işlerine odaklanmaları için zaman (ve bütçe) kazandırır.

  Sürücü Masası

  Ne kadar iyi mobilite sunarsanız o kadar cazip bir işveren olursunuz. 

  Sürücü memnuniyeti

  Memnun sürücülerin işine daha bağlı çalışanlar olduğunu biliyoruz. Sürücülerden gelen yanıtları, özel sürücü memnuniyeti anketleri aracılığıyla ölçüyoruz. Karar vericilerin yanıtlarını da Net Tavsiye Skoru ile ölçüyoruz.  TEB Arval'de şikâyetleri bir hediye olarak görüyoruz çünkü hizmetimizi sürekli olarak iyileştirmemize imkan tanıyor. Size ve sürücülerinize nasıl hizmet verdiğimizi belirlemek için ürünlerimizi sürekli olarak analiz ediyoruz. 

  çalışan

 • 2. STRATEJİYE ODAKLANIN, ARAÇ FİLONUZU KİRALAYIN

  Arval Filo Kiralama Çözümleri, tüm sürücülerin her türlü soru ve sorunlarında yardım ve destek almasını sağlar. Özel Sürücü Destek Merkezimiz, sürücülerinizin asla yalnız olmamasını sağlar. Çağrı merkezinde, kiralama sözleşmesi kapsamındaki herhangi bir şeyden kaza ve yol yardımına kadar her konuda yardıma hazır uzmanlar görev yapmaktadır.

  TEB Arval, daha çok stratejik filo yönetimine odaklanmanıza imkan tanıyacak şekilde sizi en rutin görevlerde destekleyebilir.

 • 3. ÇALIŞANLARIN BAĞLILIKLARINI GELİŞTİRİN

  Sürücülerinizle, detaylara özen göstererek ve kaliteli hizmet sunarak ilgileniyoruz. Şirketinize bağlılıkları ile bunu takdir ettiklerini göstereceklerini düşünüyoruz.

  Mobilite ve Araç Paylaşımı

  Özellikle şehirde yaşayan çalışanlar, kiralamanın ötesinde modern mobilite seçenekleri arıyor. İnsan Kaynakları politikalarınıza entegre edilen araç paylaşımı, özellikle yüksek performanslı uzmanlar ve iş adayları için cazip bir avantajdır. Araç paylaşımı, bir saatlik veya tüm hafta sonunu kapsayan iş veya kişisel seyahat için kullanılabilir.  Araç paylaşımını tercih ederek araçlarınızın doluluk oranını iyileştirir ve işinizi paylaşım ekonomisinin bir parçası haline getirirsiniz.

BİLGİ İÇİN
0212 337 55 00'ı arayabilirsiniz.

Neden TEB Arval?

Bize güvenebilirsiniz:

30 yılı aşkın filo deneyimine sahip küresel bir ortağın gücü sizinle

Bizimle iş ortağı olun:

Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretir

Hep yanınızdayız:

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa dijital ve kişisel olarak buradayız.

Sürüşün keyfini çıkarın:

yolculuklarınızın tüm sürecini kolaylaştırıyoruz